Klasse A -Voksne dyr

 

      1  Terje Engh og Solveig Grenland KAL   1,2  Hermelin - Hvit Rødøyd  286  poeng

      2  Terje Engh og Solveig Grenland KAL   2,1 Dvergvedder - Viltgrå 285,5 poeng

      3  Camilla Løkken Nord-Trøndelag KAF 3,0 Liten Havana 284,5 poeng

      4  Bjarne Øygard Møre og Romsdal KAL   1,2  Liten Sølv - Svart 284 poeng

      5  Per Kløvstad Nord-Trøndelag KAF 1,2 Sachsengold  284  poeng

      6  Snorre Jacobsen Nord-Trøndelag KAF 2,1 Deilenaar  284  poeng

      7  Alf Gunnes Trøndelagen KAF   1,2  Deilenaar 283,5 poeng

      8  Ola Uvås Trøndelagen KAF   2,1  Thyringer 283,5 poeng

      9  Alf Gunnes Trøndelagen KAF   2,1  Tan - Svart 283,5 poeng

    10  Arve Lilleøen Trøndelagen KAF   3,0  Liten Sølv - Svart 283,5 poeng

    11  Jonette Sulen Myrbostad Nord-Trøndelag KAF 2,1 Sachsengold  283  poeng

    12  Anne Marie Aarmo Trøndelagen KAF   1,2  Belgisk Kjempe - Viltgrå/ 282,5 poeng

                        Jerngrå

    13  Kåre Leonard Tvedt Møre og Romsdal KAL   1,2  New Zealand Red 282,5 poeng

    14  Brit Karin Brodersen Trøndelagen KAF   2,1  Hollender - Svart 282,5 poeng

    15  Anne Lise Tvedt  Møre og Romsdal KAL   1,2  White - Svart 282 poeng

    16  Lars Magne Gunnes Trøndelagen KAF   1,2  Trønder  282  poeng

    17  Ingrid Harmens Trøndelagen KAF   2,1  Alaska  282  poeng

    18  Erling Killingberg Trøndelagen KAF   1,0  Tan - Svart    95  poeng

    19  Emelie Rosvold     Jr  Nord-Trøndelag KAF   1,0  Hermelin - Brun 95 poeng

    20  Gine Beate Hegg Trøndelagen KAF   2,1  Rex - Castor 280,5 poeng

    21  Ellinor Gunnes     Jr Trøndelagen KAF   2,1  Deilenaar 280,5 poeng

    22  Øya V.g.skole Trøndelagen KAF   2,1  Trønder 280,5 poeng

    23  Rolf Nilsen Nord-Trøndelag KAF 2,1 Trønder  280  poeng

    24  Grete Næss Trøndelagen KAF   3,0  Hermelin - Viltgrå 280 poeng

    25  Gine Beate Hegg Trøndelagen KAF   0,1  Rex - Blå  94,5  poeng

    26  Frank André Juberg     Jr  Nord-Trøndelag KAF   1,0  Hollender - Svart   94,5  poeng

    27  Jan Reidar Sagmo Nord-Trøndelag KAF 1,0 Alaska  94,5  poeng

    28  Per Bjarte Ludviksen Sogn og Fjordane KAL   1,0  Beveren - Lyseblå  94,5  poeng

    29  Per Bjarte Ludviksen Sogn og Fjordane KAL   1,0  Trønder  94,5  poeng

    30  Magnus Tønne     Jr  Nord-Trøndelag KAF   1,0 Dvergvedder - Viltgrå 94,5 poeng

    31  Åshild Kjelberg Trøndelagen KAF   0,1  Hollender - Svart     94  poeng

    32  Arnulf Hogstad Trøndelagen KAF   0,1  Hollender - Svart     94  poeng

    33  Mari Gynnild Trøndelagen KAF   1,0  Hermelin - Svart   94 poeng

    34  Marianne Grindhagen Trøndelagen KAF   1,0 Dvergvedder - Viltgrå 94 poeng

    35  Sigrid Meese Trøndelagen KAF   1,0  Belgisk Hare - Viltrød     94  poeng

                        (Harefarget)

    36  Øystein Tvedt  Møre og Romsdal KAL   1,0  Sallander    94  poeng

    37            Kristin Harmens Berg            Trøndelagen KAF            1,0            Dvergvedder - Viltgrå            94            poeng

Klasse B - Ungdyr

 

      1  Bjarne Øygard Møre og Romsdal KAL   2,1  Liten Sølv - Svart 286,5 poeng

      2  Terje Engh og Solveig Grenland KAL   1,2 Dvergvedder - Viltgrå 285 poeng

      3  Ingrid Harmens Trøndelagen KAF   1,2  Alaska 284,5 poeng

      4  Terje Engh og Solveig Grenland KAL   1,2  Hermelin - Hvit Rødøyd 284,5 poeng

      5  Ingjerd Lien Møre og Romsdal KAL   2,1  Belgisk Kjempe - Viltgrå 284,5 poeng

      6  Snorre Jacobsen Nord-Trøndelag KAF 3,0 Deilenaar 284,5 poeng

      7  Jan Magne Lien Møre og Romsdal KAL   1,2  Tan - Svart  284  poeng

      8  Ola Uvås Trøndelagen KAF   1,2  Thyringer 283,5 poeng

      9  Jan Reidar Sagmo Nord-Trøndelag KAF 1,2 Alaska 283,5 poeng

    10  Ingrid Øygard Møre og Romsdal KAL   3,0  Hermelin - Hvit Rødøyd 283,5 poeng

    11  Per Kløvstad Nord-Trøndelag KAF 1,2 Sachsengold  283  poeng

    12  Arve Lilleøen Trøndelagen KAF   0,3  Liten Sølv - Svart 283 poeng

    13  Alf Gunnes Trøndelagen KAF   0,3  Tan - Svart 282,5 poeng

    14  Camilla Løkken Nord-Trøndelag KAF 2,1 Liten Havana 282,5 poeng

    15  Margrete Lien Jr Møre og Romsdal KAL   3,0  Hvit Land 282,5 poeng

    16  Bjarne Øygard Møre og Romsdal KAL   1,2  Hermelin - Zobel-tegnet Blå  282  poeng

    17  Øystein Tvedt  Møre og Romsdal KAL   2,1  Sallander  282  poeng

    18  Jonette Sulen Myrbostad Nord-Trøndelag KAF 2,1 Sachsengold  282  poeng

    19  Snorre Jacobsen Nord-Trøndelag KAF 3,0 Hollender - Svart   282  poeng

    20  Gine Beate Hegg Trøndelagen KAF   0,1  Rex - Castor    95  poeng

    21  Dagny Rognhaug Nord-Trøndelag KAF 0,1 Californian - Svart 95 poeng

    22  Brit Karin Brodersen Trøndelagen KAF   0,3  Hollender - Svart 281,5 poeng

    23  Kristin Harmens Berg Trøndelagen KAF   2,1  Fransk Vedder - Viltgrå  280  poeng

    24  Anne Marie Aarmo Trøndelagen KAF   3,0  Belgisk Kjempe - Viltgrå/   280  poeng

                        Jerngrå

    25  Jan Isak Lien Jr Møre og Romsdal KAL   0,1  Fransk Vedder - Viltgrå  94,5  poeng

    26  Alf Gunnes Trøndelagen KAF   0,1  Deilenaar  94,5  poeng

    27  Magnus Tønne     Jr  Nord-Trøndelag KAF   1,0 Dvergvedder - Hvit Rødøyd  94,5  poeng

    28  Åshild Kjelberg Trøndelagen KAF   1,0  Rex - Kappetegnet Svart 94,5 poeng

    29  Gine Beate Hegg Trøndelagen KAF   2,1  Rex - Hvit Rødøyd 279,5 poeng

    30  Frank André Juberg     Jr  Nord-Trøndelag KAF   0,1  Hermelin - Otter-tegnet Svart    94  poeng

    31  Rolf Nilsen Nord-Trøndelag KAF 0,1 Californian - Svart 94 poeng

    32  Skjetlein v.g. Skole Trøndelagen KAF   0,1  Stor Sølv - Svart 94 poeng

    33  Nadia Silvia Norheim Møre og Romsdal KAL   1,0  Hermelin - Svart   94 poeng

    34  Kåre Leonard Tvedt Møre og Romsdal KAL   2,1  New Zealand Red  278  poeng

    35  Arnulf Hogstad Trøndelagen KAF   2,1  Hollender - Svart   278  poeng

    36  Lisa Maria Skogmo Trøndelagen KAF   0,1 Dvergvedder - Kappetegnet   93,5  poeng

            Brun

Klasse D og M

 

  Hunn med kull

 

1       Arnulf Hogstad            Trøndelagen KAF            Hollender - Svart     94         poeng

 

 

   Ungdyrsgruppe

     

1  Dagny Rognhaug Nord-Trøndelag KAF Californian - Svart 94 poeng

2  Anne Lise Tvedt Møre og Romsdal KAL Hermelin - Hvit Rødøyd    93  poeng

3  Barbro Halvorsen            Trøndelagen KAF      Hermelin - Hvit Blåøyd      92   poeng

Best i rasen

 

Beveren  Per Bjarte Ludviksen  Sogn og Fjordane KAL

 11 94,5              38     9               9 8055          P320  1,0              12  mn      Lyseblå

New Zealand Red  Kåre Leonard Tvedt  Møre og Romsdal KAL

 17 94,5              38     9               9 9134          P302  0,1               7 mn

Trønder  Per Bjarte Ludviksen  Sogn og Fjordane KAL

 42 94,5           37,5  9,5               9 8031          02H8  1,0              18 mn

Belgisk Hare  Sigrid Meese  Trøndelagen KAF

 55   94           37,5     9             9,5  881          01H4  1,0              20  mn Viltrød (Haref.)

Thyringer  Ola Uvås  Trøndelagen KAF

 61 95,5              38     9             9,5  813          0Y89  1,0              20 mn

White  Anne Lise Tvedt  Møre og Romsdal KAL

 67   95              19     9               9  846             00I  0,1              20  mn          Svart

Liten Chinchilla  Brit Karin Brodersen  Trøndelagen KAF

 76   93              18     9               9 7431          Y462  1,0              30 mn

Liten Ekorn  Nadia Silvia Norheim  Møre og Romsdal KAL

 91 93,5              37     9               9  851          1245  0,1              19 mn

Engelsk Schecke  Anne Marie Aarmo  Trøndelagen KAF

 93   93           18,5     9             8,5        87133          P325  0,1      16  mn          Svart

Liten Havana  Camilla Løkken  Nord-Trøndelag KAF

 96   95              38     9               9  817          8C22  1,0              16 mn

Sachsengold  Per Kløvstad  Nord-Trøndelag KAF

 118   95              38     9               9 8644          03H5  0,1              16 mn

Russer  Miguel A. Norheim  Møre og Romsdal KAL

 147   93           18,5     9               9  925          03H6  0,1               6  mn  Brun Zobel

Hermelin  Terje Engh og Solveig   Grenland KAL

 191 95,5              38     9             9,5  911          5T44  0,1               7  mn Hvit Rødøyd

Belgisk Kjempe  Ingjerd Lien  Møre og Romsdal KAL

 211   95              38     9               9 9111          05H0  1,0               6  mn        Viltgrå

Fransk Vedder  Jan Isak Lien  Møre og Romsdal KAL

 221 94,5              38     9               9 9133          04H8  0,1               4  mn        Viltgrå

Stor Sølv  Skjetlein v.g. Skole  Trøndelagen KAF

 225   94              37     9               9  913          04H4  0,1               6  mn          Svart

Californian  Dagny Rognhaug  Nord-Trøndelag KAF

 227    95      19     9       9         959            P328            0,1            6   mn            Svart

Best in Show og Best i motsatt kjønn

                                                       

                          BIS

 

309    96      38      9      9,5       B        1,0         Liten Sølv   svart                              Bjarne Øygard

 

 

                                                           BIM

 

191     95,5            38            9            9,5            A            0,1            Hermelin - Hvit Rødøyd            Terje Engh og Solveig Moritsgård

 

 

                            Gratulerer så masse! 

Welcome

Recent Photos