Hovedutstilling 2011

 

Resultatliste Klasse A Voksne dyr

 

 

1 Erling Killingberg Trøndelagen KAF 1,2 Tan - Svart 285 poeng

2 Rune Breistrand Trøndelagen KAF 3,0 Sachsengold 285 poeng

3 Knut Are Sundgot Møre og Romsdal KAL 0,3 Liten Sølv - Svart 284 poeng

4 Alf Gunnes Trøndelagen KAF 2,1 Tan - Svart 284 poeng

5 Bjarne Øygard Møre og Romsdal KAL 2,1 Hermelin - Zobel-tegnet Blå 284 poeng

6 Snorre Jacobsen Nord-Trøndelag KAF 2,1 Deilenaar 282,5 poeng

7 Hanne Kristin Foss Trøndelagen KAF 2,1 Dvergvedder - Viltgrå 282,5 poeng

8 Sigurd Fiske Hokstad Jr Trøndelagen KAF 0,1 Stor Sølv - Svart 95 poeng

9 Alf Gunnes Trøndelagen KAF 3,0 Deilenaar 281,5 poeng

10 Anne Lise Tvedt Møre og Romsdal KAL 1,2 Hermelin - Hvit Rødøyd 281 poeng

11 Camilla Rosvold Nord-Trøndelag KAF 1,2 Dverghare - Hvit Rødøyd 280,5 poeng

12 Arnulf Hogstad Trøndelagen KAF 2,1 Hollender - Svart 280,5 poeng

13 Knut Are Sundgot Møre og Romsdal KAL 3,0 Hermelin - Chinchilla 280 poeng

14 Margrete Lien Jr Møre og Romsdal KAL 0,1 Hvit Land 94,5 poeng

15 Rune Breistrand Trøndelagen KAF 1,0 Liten Wiener - Blå 94,5 poeng

16 Jan Magne Lien Møre og Romsdal KAL 1,0 Liten Havana 94,5 poeng

17 Marte Skodjevåg Sundgot Jr Møre og Romsdal KAL 1,0 Hermelin - Svart 94,5 poeng

18 Ingrid Harmens Trøndelagen KAF 1,0 Alaska 94,5 poeng

19 Snorre Jacobsen Nord-Trøndelag KAF 1,0 Tan - Svart 94,5 poeng

20 Kine Cecilia Buøy Trøndelagen KAF 0,1 Deilenaar 94 poeng

21 Anne Lise Tvedt Møre og Romsdal KAL 0,1 Hermelin - Russer-tegnet 94 poeng Zobelbrun

22 Emelie Rosvold Jr Nord-Trøndelag KAF 1,0 Dvergvedder - Kappetegnet 94 poeng Viltgrå

23 EliasMorganSulenJacobsen Jr Nord-Trøndelag KAF 1,0 Dvergvedder - Viltgrå 94 poeng

24 Øya Videreg.skole Trøndelagen KAF 1,2 Trønder 277 poeng

25 Mari Gynnild Trøndelagen KAF 0,1 Dverghare - Russer-tegnet 93,5 poeng Zobelbrun

26 JoachimAleksanderFrydenlund Jr Nord-Trøndelag KAF 1,0 Hermelin - Hvit Rødøyd 93,5 poeng

27 Johanne Rosvold Jr Nord-Trøndelag KAF 1,0 Dverghare - Hvit Rødøyd 93,5 poeng

28 Snorre Jacobsen Nord-Trøndelag KAF 1,0 Belgisk Kjempe - Viltgrå 93 poeng

29 Brit Karin Brodersen Trøndelagen KAF 1,0 Hollender - Svart 93 poeng

30 Daniel Samdal Jr Trøndelagen KAF 1,0 Hollender - Viltgul 93 poeng

31 Ingjerd Lien Møre og Romsdal KAL 1,0 Stor Chinchilla 93 poeng

32 Brit Karin Brodersen Trøndelagen KAF 1,0 Hollender - Blå 93 poeng

33 Birgit Fiske Hokstad Jr Trøndelagen KAF 0,1 Stor Sølv - Svart 92,5 poeng

34 Kristin Harmens Berg Trøndelagen KAF 1,0 Dvergvedder - Viltgrå 92,5 poeng

35 Skjetlein v.g. Skole Trøndelagen KAF 1,0 Stor Sølv - Svart 92 poeng

36 Andreas Foss Åsheim Jr Trøndelagen KAF 1,0 Dvergvedder - Hvit Blåøyd 92 poeng

37 Victoria Lysvand Jr Nord-Trøndelag KAF 1,0 Dvergvedder - Viltgrå 92 poeng

38 Camilla Rosvold Nord-Trøndelag KAF 1,0 Liten Havana 92 poeng

39 EliasMorganSulenJacobsen Jr Nord-Trøndelag KAF 0,1 Dvergvedder - Kappetegnet 91,5 poeng Viltgrå

40 Jan Magne Lien Møre og Romsdal KAL 0,1 Tan - Svart 91,5 poeng

41 Ingunn Morseth Trøndelagen KAF 1,0 Dvergvedder - Brun 91,5 poeng

42 Maren Myklebost Jr Trøndelagen KAF 1,0 Dvergvedder - Zobel-tegnet 91,5 poeng Brun

43 Victoria Lysvand Jr Nord-Trøndelag KAF 0,1 Dverghare - Zobel-tegnet Brun 91 poeng

44 Hanne Kristin Foss Trøndelagen KAF 0,1 Dvergvedder - Zobel-tegnet 91 poeng

45 Vilde Nordheim Lien Jr Trøndelagen KAF 1,0 Dvergvedder - Viltgrå 91 poeng

46 Vilde Nordheim Lien Jr Trøndelagen KAF 1,0 Rex - Viltblå 91 poeng

 

 

 

Resultatliste Klasse B Ungdyr


 

1 Therese Raustein Selnes Trøndelagen KAF 3,0 Dvergvedder - Viltgrå 286 poeng

2 Ola Uvås Trøndelagen KAF 0,3 Thyringer 285,5 poeng

3 Bjarne Øygard Møre og Romsdal KAL 1,2 Liten Sølv - Svart 285 poeng

4 Knut Are Sundgot Møre og Romsdal KAL 1,2 Liten Sølv - Svart 284,5 poeng

5 Kristin Harmens Berg Trøndelagen KAF 2,1 Hermelin - Viltgrå 284 poeng

6 Bjarne Øygard Møre og Romsdal KAL 2,1 Hermelin - Chinchilla 283,5 poeng

7 Linus Breistrand Jr Trøndelagen KAF 1,2 Sachsengold 283 poeng

8 Anne Lise Tvedt Møre og Romsdal KAL 2,1 Sallander 283 poeng

9 Rune Breistrand Trøndelagen KAF 2,1 Sachsengold 283 poeng

10 Bjarne Øygard Møre og Romsdal KAL 0,1 Hermelin - Viltgrå 95,5 poeng

11 Bjarne Øygard Møre og Romsdal KAL 1,2 Hermelin - Zobel-tegnet Blå 282,5 poeng

12 Ingrid Harmens Trøndelagen KAF 1,2 Alaska 282,5 poeng

13 Snorre Jacobsen Nord-Trøndelag KAF 2,1 Deilenaar 282 poeng

14 Kristin Harmens Berg Trøndelagen KAF 2,1 Dvergvedder - Viltgrå 282 poeng

15 Anne Lise Tvedt Møre og Romsdal KAL 0,1 Hermelin - Russer-tegnet 95 poeng Zobelbrun

16 Ole Marcus Lien Jr Møre og Romsdal KAL 0,1 Hermelin - Chinchilla 95 poeng

17 Skjetlein v.g. Skole Trøndelagen KAF 0,1 Dvergvedder - Viltgrå 95 poeng

18 Camilla Rosvold Nord-Trøndelag KAF 0,1 Dverghare - Hvit Rødøyd 95 poeng

19 Jan Magne Lien Møre og Romsdal KAL 1,0 Liten Havana 95 poeng

20 Ingunn Morseth Trøndelagen KAF 1,2 Stor Sølv - Svart 281 poeng

21 Brit Karin Brodersen Trøndelagen KAF 1,2 Hollender - Svart 280 poeng

22 Øya Videreg.skole Trøndelagen KAF 0,1 Trønder 94,5 poeng

23 Kine Cecilia Buøy Trøndelagen KAF 1,0 Deilenaar 94,5 poeng

24 Ingjerd Lien Møre og Romsdal KAL 1,2 Stor Chinchilla 279,5 poeng

25 EliasMorganSulenJacobsen Jr Nord-Trøndelag KAF 0,1 Dvergvedder - Viltgrå 94 poeng

26 Ingjerd Lien Møre og Romsdal KAL 1,0 Fransk Vedder - Viltgrå 94 poeng

27 Alf Gunnes Trøndelagen KAF 1,0 Deilenaar 94 poeng

28 Rune Breistrand Trøndelagen KAF 2,1 Hermelin - Hvit Blåøyd 278 poeng

29 Ingunn Morseth Trøndelagen KAF 0,1 Løvehode - Viltblå 93,5 poeng

30 Solveig Marie Brodersen Jr Trøndelagen KAF 1,0 Hollender - Blå 93,5 poeng

31 Hanne Kristin Foss Trøndelagen KAF 0,1 Dvergvedder - Hvit Blåøyd 93 poeng

32 Alf Gunnes Trøndelagen KAF 0,1 Tan - Svart 93 poeng

33 Ole Marcus Lien Jr Møre og Romsdal KAL 1,0 Hermelin - Viltgrå 93 poeng

34 Tonje Katrine Myklebost Jr Trøndelagen KAF 0,1 Dvergvedder - Brun 92,5 poeng

35 EliasMorganSulenJacobsen Jr Nord-Trøndelag KAF 0,1 Dvergvedder - Kappetegnet 92,5 poeng Brun

36 Hanne Kristin Foss Trøndelagen KAF 1,0 Dvergvedder - Viltgrå 92,5 poeng

37 Julie Myklebost Jr Trøndelagen KAF 0,1 Dvergvedder - Svart 92 poeng

38 Sigurd Fiske Hokstad Jr Trøndelagen KAF 0,1 Dvergvedder - Viltgrå 92 poeng

39 Birgit Fiske Hokstad Jr Trøndelagen KAF 1,0 Dvergvedder - Viltgrå 92 poeng

40 Hanne Kristin Foss Trøndelagen KAF 1,0 Dvergvedder - Viltblå 91,5 poeng

 

 

 

 

BIS Liten sølv hue til Bjarne Øygard 96

 

BIM Dvergvedder til Therese Raustein Selnes 95,5p 

 

 

KL:K

 

1 Jonette Sulen Myrbostad Nord-Trøndelag KAF Ullprodukter 95 poeng

2 Anita Myklebost Trøndelagen KAF Ullprodukter 94 poeng

3 Camilla Rosvold Nord-Trøndelag KAF Ullprodukter 93,5 poeng

 

Best i rasen (BIR)

Belgisk Kjempe Snorre Jacobsen Nord-Trøndelag KAF

1 93 37,5 9 8,5 062 LO35 1,0 30 mn Viltgrå

Stor Sølv Sigurd Fiske Hokstad Trøndelagen KAF

5 95 38 9 9 121 030C 0,1 15 mn Svart

Rex Vilde Nordheim Lien Trøndelagen KAF

10 91 17,5 18 17,5 911 R093 1,0 38 mn Viltblå

Hvit Land Margrete Lien Møre og Romsdal KAL

11 94,5 37,5 19 9 198 L444 0,1 16 mn

Hollender Arnulf Hogstad Trøndelagen KAF

24 94,5 18,5 9 9 1142 L453 1,0 16 mn Svart

Sachsengold Rune Breistrand Trøndelagen KAF

40 95 38 9 9 123 L276 1,0 18 mn

Tan Alf Gunnes Trøndelagen KAF

58 95 19 9 9 167 6F08 0,1 15 mn Svart

Liten Wiener Rune Breistrand Trøndelagen KAF

61 94,5 38 9 9 151 Z082 1,0 6 mn Blå

Fransk Vedder Ingjerd Lien Møre og Romsdal KAL

112 94 38 9 8,5 221 P701 1,0 5 mn Viltgrå

Stor Chinchilla Ingjerd Lien Møre og Romsdal KAL

116 94 37,5 9 9 232 P702 1,0 5 mn

Trønder Øya Videreg.skole Trøndelagen KAF

123 94,5 37,5 9 9 1223 R105 0,1 6 mn

Sallander Anne Lise Tvedt Møre og Romsdal KAL

126 94,5 37,5 9 9 231 R070 1,0 5 mn

Thyringer Ola Uvås Trøndelagen KAF

132 95,5 38 9 9 1223 514 0,1 5 mn

Alaska Ingrid Harmens Trøndelagen KAF

137 94,5 37,5 9 9 286 R112 0,1 5 mn

Deilenaar Snorre Jacobsen Nord-Trøndelag KAF

141 95 19 9 9,5 223 P704 1,0 5 mn

Liten Havana Jan Magne Lien Møre og Romsdal KAL

148 95 38 9 9 213 48H4 1,0 5 mn

Liten Sølv Bjarne Øygard Møre og Romsdal KAL

176 96 38 9 9,5 2032 9M92 0,1 4 mn Svart

Dvergvedder Therese Raustein Selnes Trøndelagen KAF

197 95,5 38 9 9 2281 525X 1,0 5 mn Viltgrå

Løvehode Ingunn Morseth Trøndelagen KAF

209 93,5 19 9 9 261 49H3 0,1 4 mn Viltblå

Hermelin Bjarne Øygard Møre og Romsdal KAL

225 95,5 38 9 9 2991 535X 0,1 5 mn Viltgrå

Dverghare Camilla Rosvold Nord-Trøndelag KAF

240 95 38 9 9 231 P726 0,1 5 mn Hvit Rødøyd

KL.G

 

1 Knut Are Sundgot Møre og Romsdal KAL 379 poeng

2 Rune Breistrand Trøndelagen KAF 378,5 poeng

3 Rune Breistrand Trøndelagen KAF 378 poeng

4 Kristin Harmens Berg Trøndelagen KAF 377 poeng

5 Alf Gunnes Trøndelagen KAF 376,5 poeng

6 Rune Breistrand Trøndelagen KAF 375,5 poeng

7 Brit Karin Brodersen Trøndelagen KAF 371 poeng

 

 

 

Welcome

Recent Photos