Copyrigths

   Pohja © Quinton
   Koodaus © JJ

Hyödyllisiä linkkejä:
KRJ
ERJ
VVJ
ARJ
KeRJ
MEJ
GY

3.10.2011

Viiminen ilmottautumispäivä on 28.9. klo. 16.00 mennssä
Vastuu henkilönä toimii Jenna
Tulokset arvotaan arvontakoneella

OHJEET JA RAJOITUKSET
-Yksi ratsastaja saa osallistua vaikka kaikkiin luokkiin
-Yksi ratsastaja saa tuoda yhteen luokkaan max. kolme(3) valjakkoa
-Yksi ratsu saa osallistua vain yhteen luokkaan
-Luokkiin otetaan max. 30 osallistujaa.
-Osallistumiset tulee lähtettää mailiin; vhevoset@luukku.com, VVJ 01-05 tai VVJ + kutsun numero
 seuraavassa muodossa

Luokka(rv)
Kuski (VRL-*****) - Hevonen VH00-000-0000 && Hevonen 2 VH00-000-000

Samaan luokkaan osallisuvat saman otsikon alle
EI TAGEJA!
VH-numero ei ole pakollinen, seuraa EI ilmoiteita
VRL-tunnuksessa tulee olla viisi numeroa
HUOM! VRL'n tauon vuoksi näistä kisoista EI jaeta rankingpisteitä, mutta sijoitukset ovat 
kelvollisia KRJ'n laatuarvostelussa!


LUOKAT
Luokka 1: Noviisi yhdistetty yksilövaljakoille
Luokka 2: Noviisi yhdistetty parivaljakoille
Luokka 3: Vaativa yhdistetty yksilövaljakoille
Luokka 4: Vaativa yhdistetty parivaljakoille
Luokka 5: Vaikea yhdistetty yksilövaljakoille
Luokka 6: Vaikea yhdistetty parivaljakoille

OSALLISTUJAT Tulokset tulevat osallistujien tilalle!
Luokka 1: Noviisi yhdistetty yksilövaljakoille 30/30
1. Heidi N (VRL-01725) - Royal Story VH11-104-0021 
2. Iljan (VRL-10958) - Purestyle 
3. fruitie (VRL-01874) - Benz v. Agenhoff 
4. Dani (VRL-03561) - Härdellin Tosca 
5. Milja (VRL-00692) - Lucas FK VH11-017-0330 
6. Dani (VRL-03561) - Cecam Racketeer 
7. Mariella (VRL-02189) - Ellie Beat 
8. Jenni T. (VRL-00914) - Flo-Rida v. Berry VH11-017-0144 
9. Dani (VRL-03561) - Osalia NAS 
10. Iljan (VRL-10958) - Once A Lifetime 
11. Snniif (VRL-03649) - Franklin KUM VH11-017-0673 
12. Nettz (VRL-05172) - Sonetin Vercilla 
13. Anna (VRL-10707) - Ciaran Kantaja 
14. fruitie (VRL-01874) - Hwai Ish Desire 
15. Soneü (VRL-09386) - Fake Thunder Step 
16. Milja (VRL-00692) - Fiktion Kuunari VH11-018-0731 
17. Jenny K (VRL-03401) - Lakean Nuokku-Talvikki 
18. Christina S. (VRL-10441) - Tom&Jerry SIX 
19. Jenny K (VRL-03401) - Teljetty ILO 
20. Christina S. (VRL-10441) - Viehättävän Elvis 
21. Meeri N. (VRL-02160) - Glowmoor Avalon 
22. Iljan (VRL-10958) - Your Wish My Command 
23. Jonna E. (VRL-02528) - Jonatan Lejonhjärta VH11-017-0626 
24. Milja (VRL-00692) - Eydís Picar VH11-018-0063 
25. Nettz (VRL-05172) - Sonetin Belinda 
26. Jenna (VRL-03515) - Zlatan van Zeld 
27. Jenny K (VRL-03401) - Fiktion Sipriina 
28. Anna (VRL-10707) - Vennamo 
29. fruitie (VRL-01874) - Ieva v. Agenhoff 
30. Anna (VRL-10707) - Ryövärintytär VH11-017-0725 

Luokka 2: Noviisi yhdistetty parivaljakoille 29/30
1. JP (VRL-01948) - Money Honey Dei && Hwai Sweet Sacrifice 
2. Soneü (VRL-09386) - Alena of Five && Flipped Dreams 
3. Soneü (VRL-09386) - Fake Eyes Quality && Fake Misery Killer 
4. Milja (VRL-00692) - Fiktion Eelis VH11-018-0221 && Fiktion Helmeri VH11-018-0222 
5. Nettz (VRL-05172) - Sonetin Joe-B && Cecam Middleton 
6. Iljan (VRL-10958) - Pearl A'Primo && Sudden Of Vermillion 
7. Leandra (VRL-01057) - Dastan Dei && Tsunami Dei 
8. Leandra (VRL-01057) - Caradas Teje && Caradas Raja 
9. JP (VRL-01948) - Hwai Swanheart && Crowvalley Nyala 
10. Milja (VRL-00692) - Piquira Dei VH11-017-0342 && Caetlin FK VH11-017-0408 
11. Anna (VRL-10707) - Chippies Chiquita & Fantasy Rocky 
12. Anna (VRL-10707) - Cristal Snow & Ryövärintytär VH11-017-0725 
13. JP (VRL-01948) - Cecam Minelli && Jadelina FK 
14. Milja (VRL-00692) - Fiktion Sinella VH11-018-0234 && Fiktion Malviina VH11-018-0672 
15. Anna (VRL-10707) - Dentaurus VH11-017-0724 & Rozell VH11-017-0726 
16. Iljan (VRL-10958) - Flames From Ashes && Mentemon Golden Years 
17. Jenni T. (VRL-00914) - Wantley's Fame Face VH11-017-0131 && Sensei vom Liliebloom VH11-017-0167 
18. fruitie (VRL-01874) - Bye Jarlath && Mallaidh Aidrean 
19. fruitie (VRL-01874) - Remus Rai FW && Scamall Mathúin 
20. Soneü (VRL-09386) - Black River's Dana && Black River's Scarlett 
21. Leandra (VRL-01057) - Scarabé Dei && Savannah Dei 
22. fruitie (VRL-01874) - Bye Ionatán && Aidan Damhnaic 
23. Iljan (VRL-10958) - Relic Temperamentia && Creative Harmony 
24. Jenni T. (VRL-00914) - Cecam Tobacco VH11-017-0142 && Cecam High Light VH11-017-0143 
25. Snniif (VRL-03649) - Cecam Paroma VH11-017-0660 && Kindle SVA VH11-017-0061 
26. Jenni T. (VRL-00914) - L.K. Mon Amie VH11-017-0155 && Non Blonde Crow VH11-017-0563 
27. Nettz (VRL-05172) - Glowmoor Dorinda && Glowmoor Dakotah 
28. Julle (VRL-10485) - Appletide Fllur VH06-024-2395 && Baby Lady 
29. Nettz (VRL-05172) - Little Josephina CHA && Sonetin Felicia 

Luokka 3: Vaativa yhdistetty yksilövaljakoille 25/30
1. Milja (VRL-00692) - Nelmia vom Liliebloom VH11-017-0134 
2. Huttis (VRL-03370) - Wanderer v. Vangenhof VH11-017-0308 
3. Snniif (VRL-03649) - Samuel VH11-017-0328 
4. fruitie (VRL-01874) - Mallaidh Mealla 
5. Leandra (VRL-01057) - Glowmoor Artemia 
6. Tindy (VRL-11146) - Nadia fan Lycan 
7. Jonna E. (VRL-02528) - Nerian Led Zep VH11-027-0221 
8. Meeri N. (VRL-02160) - Snilli Harlekin VH11-017-0568 
9. Jenny K (VRL-03401) - Taikahuurre 
10. Jenny K (VRL-03401) - Kuusimetsän Jali 
11. Dani (VRL-03561) - Sampo 
12. Nettz (VRL-05172) - Remukylän Velmu 
13. Ada (VRL-03880) - Mawar Rajasthan 
14. Jenni T. (VRL-00914) - Remukylän Smashing Lady VH11-017-0045 
15. Huttis (VRL-03370) - Cecam Cesia VH11-017-0126 
16. fruitie (VRL-01874) - Mallaidh Damien 
17. Jonna E. (VRL-02528) - Jeremia Crow VH11-017-0628 
18. Dani (VRL-03561) - Fiktion Kultasiipi 
19. Jenni T. (VRL-00914) - Cecam Super Star VH11-017-0566 
20. Jenni T. (VRL-00914) - Cecam Joy Surrender VH11-017-0033 
21. Jonna E. (VRL-02528) - Elias Dude VH11-028-0155 
22. Dani (VRL-03561) - Elijah 
23. Nettz (VRL-05172) - Edenelle L'Amour 
24. fruitie (VRL-01874) - Runomäen Aisha 
25. Huttis (VRL-03370) - Randon vom Liliebloom VH11-017-0132

Luokka 4: Vaativa yhdistetty parivaljakoille 20/30
1. Milja (VRL-00692) - Fallgruve '66 VH05-053-1048 && Kuurnan Vokka VH11-018-0590 
2. re-elect (VRL-00218) - Maito-Maire && Tuulianneva 
3. re-elect (VRL-00218) - Huvakko && Valkeakuulas 
4. JP (VRL-01948) - Edenelle Xander && Riddles In The Dark Dei 
5. Leandra (VRL-01057) - Kasper v. Pijnboompit && Deatheater Dei 
6. Soneü (VRL-09386) - Snowbell´s My Lover && Adrianna 
7. Leandra (VRL-01057) - Päivärinteen Serena && Chichariot Dei 
8. Nettz (VRL-05172) - National Derby CHA && Edenelle McTreamy 
9. Ada (VRL-03880) - Calembel Radon && Heath Legend Dei 
10. Leandra (VRL-01057) - Kitier Katba Dei && Arise Sir Ryan Dei 
11. Jenni T. (VRL-00914) - Cecam Randall VH11-017-0560 && Midnight Run 
12. Jenni T. (VRL-00914) - Päivärinteen Juliet VH11-017-0565 && Dolly Jane v. Agenhoff VH11-017-0534 
13. JP (VRL-01948) - Vivica of Jewel && Remukylän Nyytti 
14. Soneü (VRL-09386) - Black-Eyes' Paulus && Errand Boy 
15. Mariella (VRL-02189) - Alman Korpraali && Hokkuspokkus 
16. Ada (VRL-03880) - Eldreth Alyn && Eldreth Wianna 
17. re-elect (VRL-00218) - Valmeera && Pellerna 
18. JP (VRL-01948) - Edenelle Tootise && Serene Grace 
19. Jenni T. (VRL-00914) - Cecam Waga VH11-017-0168 && Novellin Marilla VH11-017-0532 
20. Soneü (VRL-09386) - Painkiller YAV && Flaming Hope 

Luokka 5: Vaikea yhdistetty yksilövaljakoille 13/30
1. fruitie (VRL-01874) - NLI Dulcinea 
2. Ada (VRL-03880) - Eldreth Reagan 
3. Jenni T. (VRL-00914) - Rioting Raspberry Dei VH11-017-0564 
4. Jenni T. (VRL-00914) - Cecam Fancyface VH11-017-0533 
5. Jonna E. (VRL-02528) - BonBon von Vival D VH11-012-0128 
6. Huttis (VRL-03370) - Crystal Castle PP VH05-017-4130 
7. Jenni T. (VRL-00914) - Cecam Pokerface 
8. Jenna (VRL-03515) - Mundo Querina II 
9. Huttis (VRL-03370) - Nattesøvn v. Pijnboompit VH11-053-0054 
10. fruitie (VRL-01874) - Ruiskukan Lumikki 
11. Jonna E. (VRL-02528) - Tori VH11-018-0169 
12. Snniif (VRL-03649) - Carioca Luar VH11-017-0678 
13. Dani (VRL-03561) - Inis Mona 

Luokka 6: Vaikea yhdistetty parivaljakoille 15/30
1. Leandra (VRL-01057) - Donte v.d. Zambo && Iamamiwhoami Dei 
2. Leandra (VRL-01057) - Dryad Dei && Rafael Empire 
3. Jenna (VRL-03515) - Even More Flame F && Prince Charming F 
4. JP (VRL-01948) - Cecam Casino && Ibris 
5. Jenni T. (VRL-00914) - Cecam Turbo Boost && It's Gorgeous! OMG 
6. Milja (VRL-00692) - Maktaleena VH11-018-0211 && Critical Bond VH04-053-9072 
7. Soneü (VRL-09386) - Perlemor && Sir Damsel F 
8. Jenni T. (VRL-00914) - Points Still Rockin' VH11-017-0561 && Cecam Moejo VH11-017-0562 
9. Soneü (VRL-09386) - Snabel Aren && Abrakadabra 
10. Snniif (VRL-03649) - Sweet Little Sister VH11-017-0655 && Päivärinteen Trixie VH11-017-0062 
11. JP (VRL-01948) - Memphis vom Liliebloom && Päivärinteen Roi 
12. Jenna (VRL-03515) - Waledor GER && Cause of the Chains 2782 
13. Jenni T. (VRL-00914) - Cecam No Fear VH11-017-0547 && Cecam Honey Chillie VH11-017-0605 
14. Soneü (VRL-09386) - Brunbakkes Dagmar && Drom Agneta 
15. Leandra (VRL-01057) - Champ19n Dei && Glowmoor Baron