ERJ-esteratsastuskilpailut 20.01.2007

Fiktio järjestää ERJ:n alaiset esteratsastuskilpailut 20.01.2007 tallin kentällä. Viimeinen ilmottautumispäivä on 16.01.2007. Vastuuhenkilönä on Milja, mutta tulokset arpoo puolueettomasti varmaankin jokaiselle tuttu arvontakone.

Rajoitukset
» Yksi ratsastaja saa tuoda yhteen luokkaan enintään kolme (3) hevosta.
» Yksi hevonen saa osallistua kahteen (2) luokkaan koko kilpailussa.
» Jokaiseen luokkaan mahtuu 35 osallistujaa.

Osallistuminen
» Lähetä osallistumisesi osoitteeseen milli92@suomi24.fi otsikolla ERJ01
» Laita osallistumisesi muotoon (muista poistaa tähdet (*)):
   luokka (rivinvaihto)
   <*li> kisaaja (VRL/KL-0000, SeuRa) - hevonen VH-00000 <*/li>

   VRL/KL-tunnus on pakollinen, hevosen rekisterinumero ei.

Luokat
01. 40 cm (avoin vain poneille ja aloitteleville ratsukoille) TULOKSET
02. 50 cm (avoin kaikille) TULOKSET
03. 60 cm (avoin kaikille) TULOKSET
04. 70 cm (avoin kaikille) TULOKSET
05. 80 cm (avoin kaikille) TULOKSET
06. 90 cm (avoin kaikille) TULOKSET
07. 100 cm (avoin vain hevosille ja suurille poneille) TULOKSET
08. 120 cm (avoin vain hevosille ja suurille poneille) TULOKSET


Osallistujat / Tulokset

Luokka 01

  1. Mitja K. (VRL-3068, VMR) - Mynta SWE VH-12460
  2. siina (VRL-2259) - Edgar v. Raad
  3. Bambi (VRL-0107, KaKaRa) - Awkward CHK
  4. siina (VRL-2259) - Eleanora DL
  5. Emmi (VRL-0934, DR) - Kastanjetin Emelie
  6. Niinu (VRL-0255, SR) - SLY Läpimurto
  7. Eelllu (VRL-1792, BRT) - Shine's Scream VH-17121
  8. Leandra (VRL-1057, NER) - Edenelle Toshie
  9. wanorr. (VRL-4457, dew) - Carentoir's Carelia
  10. Bambi (VRL-0107, KaKaRa) - Siero's Iyldoz
  11. terroristisieni (VRL-0184, WWR) - Lentäjän Poika VH-17865
  12. Katsu H. (VRL-2121, SR) - Lancaster
  13. Bambi (VRL-0107, KaKaRa) - Cinnamon Bloom
  14. Personal Jesus (VRL-820, SR) - Rafael SWE
  15. Chao (VRL-2415, dew) - Kaviopolun Lenaty
  16. Eelllu (VRL-1792, BRT) - Yager Meister
  17. terroristisieni (VRL-0184, WWR) - Adrian SWE
  18. Janice (VRL-0505, PR) - Salamanter
  19. Problem (VRL-4976, dew) - Kutikuti HIP VH-10199
  20. Emmi (VRL-0934, DR) - Royal`s Abendrot
  21. Hawering (VRL-1671, PR) - Edenelle Bradley
  22. Gedina (VRL-1868, HsK) - JW's Örmeli VH-9540
  23. Mitja K. (VRL-3068, VMR) - Elster VH-11910
  24. Lotta L. (VRL-2543, PR) - Sopukan Mustamaalaaja
  25. Hawering (VRL-1671, PR) - Daiawen Fanella
  26. Janice (VRL-0505, PR) - La Chakal
  27. Mitja K. (VRL-3068, VMR) - Tuikin Tuima VH-12984
  28. JoJo (VRL-2988, ER) – Kuusikulman Little Princess
  29. terroristisieni (VRL-0184, WWR) - NA Sally
  30. Hönö (VRL-3885, LR) - Kymppikahden Suussasulavaa Magiaa
  31. wanorr. (VRL-4457, dew) - WDN Dinasaur, VH-18329
  32. Lotta L. (VRL-2543, PR) - Carnival's Esmeralda
  33. Mintzu (VRL-3565, RR) - JF Safira Glett
  34. Eelllu (VRL-1792, BRT) - Gato VLD VH-17117
  35. Janice (VRL-0505, PR) - Jadelle Fly

Luokka 02

  1. manzku (VRL-2297, ER) - Nirvana v.d. Moran
  2. maikkis (VRL-1836, FSRa) - Lavinian Latenight VH-15970
  3. Leandra (VRL-1057, NER) - Sparkeagle Dei
  4. siina (VRL-2259) - Edgar v. Raad
  5. Lotta L. (VRL-2543, PR) - Carnival's Esmeralda
  6. Mitja K. (VRL-3068, VMR) - Elster VH-11910
  7. Lotta L. (VRL-2543, PR) - Sopukan Mustamaalaaja
  8. siina (VRL-2259) - Eleanora DL
  9. Leandra (VRL-1057, NER) - Edenelle Helium
  10. Shaikujin (VRL-0823, HRS) - Ancient Spirit
  11. Shiruka (VRL-1993, RR) - Prince Arthur
  12. Minna (VRL-1871, KRS) - BS Rokkaaja
  13. Shaikujin (VRL-0823, HRS) - Elfie Leaf
  14. Minna (VRL-1871, KRS) - BS Pilvenhattara VH-18500
  15. Refen (VRL-0188, VirSu) - Sinirikon Pinja VH-18497
  16. Katsu H. (VRL-2121, SR) - Lancaster
  17. Refen (VRL-0188, VirSu) - Vilja VOE VH-18457
  18. maikkis (VRL-1836, FSRa) - CW Vanessa VH-16163
  19. Anu.M (VRL-3755, PR) - Akiras Agnus
  20. manzku (VRL-2297, ER) - Croisoksen Pienisuuri
  21. Shaikujin (VRL-0823, HRS) - Starhead
  22. Mitja K. (VRL-3068, VMR) - Mynta SWE VH-12460
  23. Eelllu (VRL-1792, BRT) - Abacus' Bemine VH-17126
  24. Refen (VRL-0188, VirSu) - Wadelman Verna VH-18456
  25. JoJo (VRL-2988, ER) – Kuusikulman Little Princess
  26. Heini H. (VRL-0595, SR) - Nerian Jetame
  27. Eelllu (VRL-1792, BRT) - Gato VLD VH-17117
  28. Anu.M (VRL-3755, PR) - Demon
  29. Heini H. (VRL-0595, SR) - Humun Aida VH-09203
  30. Heini H. (VRL-0595, SR) - MTH Karusella VH-05431
  31. Alona L. (VRL-2828, HsK) - Stardust Skyway
  32. Eelllu (VRL-1792, BRT) - Yager Meister
  33. Mitja K. (VRL-3068, VMR) - Tuikin Tuima VH-12984
  34. Niinu (VRL-0255, SR) - SLY Läpimurto
  35. Hönö (VRL-3885, LR) - Kymppikahden Suussasulavaa Magiaa

Luokka 03

  1. Sunshine (VRL-1419, KHR) - Briefa SWE
  2. Minna (VRL-1871, KRS) - BS Pilvenhattara VH-18500
  3. Shiruka (VRL-1993, RR) - Prince Arthur
  4. manzku (VRL-2297, ER) - Nirvana v.d. Moran
  5. Veikka (VRL-2073, CRI) - король
  6. Heini H. (VRL-0595, SR) - MTH Karusella VH-05431
  7. Alona L. (VRL-2828, HsK) - Stardust Skyway
  8. Refen (VRL-0188, VirSu) - Vekara VOE
  9. Mitja K. (VRL-3068, VMR) - Taikakuun Kuutti VH-8665
  10. Karo (VRL-1648, WTR) - Sparhawk of Aniron VH-17429
  11. Leandra (VRL-1057, NER) - Sparkeagle Dei
  12. Shaikujin (VRL-0823, HRS) - Elfie Leaf
  13. Shaikujin (VRL-0823, HRS) - Starhead
  14. maikkis (VRL-1836, FSRa) - Lavinian Latenight VH-15970
  15. Anu.M (VRL-3755, PR) - Volónten Vastatuuli
  16. Heini H. (VRL-0595, SR) - Humun Aida VH-09203
  17. Tuire N. (VRL-0345, RR) - Mirdi VH-01859
  18. manzku (VRL-2297, ER) - Croisoksen Pienisuuri
  19. Leandra (VRL-1057, NER) - Edenelle Helium
  20. Refen (VRL-0188, VirSu) - Bellin Elviira VH-18472
  21. maikkis (VRL-1836, FSRa) - CW Vanessa VH-16163
  22. Niinu (VRL-0255, SR) - Nineway Nightmare
  23. Minna (VRL-1871, KRS) - BS Rokkaaja
  24. Mitja K. (VRL-3068, VMR) - Bellin Uneton VH-15969
  25. Refen (VRL-0188, VirSu) - Kirveltäjän Suvituuli VH-07520
  26. Mitja K. (VRL-3068, VMR) - Lumikuningatar VH-8150
  27. Heini H. (VRL-0595, SR) - Nerian Jetame
  28. Tuire N. (VRL-0345, RR) - Cranberry's Nicholas VH-12396
  29. Tuire N. (VRL-0345, RR) - ems. Kate VH-14153
  30. Niinu (VRL-0255, SR) - Perjantain Seppo-Sakari
  31. Niinu (VRL-0255, SR) - Kimovaaran Natasha
  32. aziza (VRL-1382, HsK) - Polandet
  33. maikkis (VRL-1836, FSRa) - Carmién's Glutton VH-07419
  34. Shaikujin (VRL-0823, HRS) - Ancient Spirit
  35. Hönö (VRL-3885, LR) - Sunny Side of the Street

Luokka 04

  1. Réne (VRL-1091, WWR) - Inspiration
  2. Karo (VRL-1648, WTR) - Sparhawk of Aniron VH-17429
  3. Heini H. (VRL-0595, SR) - Carmién's Nikita
  4. Réne (VRL-1091, WWR) - Unvergesslich
  5. Yea (VRL-1319, NER) - Nelda's Ballet
  6. Minna (VRL-1871, KRS) - Amira HAL
  7. Tuire N. (VRL-0345, RR) - ems. Kate VH-14153
  8. Tiekku (VRL-2400,HsK)-Nelda's Memorable
  9. Refen (VRL-0188, VirSu) - Sirpaleen Kummitar
  10. Mjeira (VRL-3528, RED) - Little Dracula
  11. Tiina (VRL-1356, GoHo) - Gingersnap
  12. Minna (VRL-1871, KRS) - BS Youtful Arrow VH-18400
  13. iriis (VRL-2170, KER) - Cute Daisy
  14. Mayo (VRL-1493, SR) - Rosemarie SWE
  15. maikkis (VRL-1836, FSRa) - Carmién's Glutton VH-07419
  16. Niinu (VRL-0255, SR) - Nineway Nightmare
  17. Tuire N. (VRL-0345, RR) - Mirdi VH-01859
  18. Niinu (VRL-0255, SR) - Incompleet ET
  19. Tuire N. (VRL-0345, RR) - Cranberry's Nicholas VH-12396
  20. Heini H. (VRL-0595, SR) - Lacrisia Jeremy
  21. Réne (VRL-1091, WWR) - Güzel Beayaz
  22. nabila (VRL-0611, SR) - Josephine VH-18387
  23. Refen (VRL-0188, VirSu) - Hämypuron Loiste
  24. Mitja K. (VRL-3068, VMR) - Lumikuningatar VH-8150
  25. Mjeira (VRL-3528, RED) - Lady Margaret
  26. Hönö (VRL-3885, LR) - Sunny Side of the Street
  27. Minna (VRL-1871, KRS) - Brimstone's Damoiselle VH-18504
  28. Mitja K. (VRL-3068, VMR) - Taikakuun Kuutti VH-8665
  29. Mitja K. (VRL-3068, VMR) - Bellin Uneton VH-15969
  30. Veikka (VRL-2073, CRI) - ??????
  31. Refen (VRL-0188, VirSu) - Mörönmoinen VH-18469
  32. Niinu (VRL-0255, SR) - Nineway Poseiron
  33. Ipi (VRL-5093, TaTu) - Fruktansvärd
  34. Tiu (VRL-4221, SuoKuRa) - Salmiakki Sami
  35. Tiekku (VRL-2400,HsK)-Flying Walk

Luokka 05

  1. Heini H. (VRL-0595, SR) - Carmién's Nikita
  2. seinis (VRL-1864, KHR) - Fiffig NOR
  3. Mitja K. (VRL-3068, VMR) - Grapevine VH-8387
  4. apilja vanilja (VRL-2083, KER) - Edenelle Lorna
  5. Sunshine (VRL-1419, KHR) - Trine DK
  6. Mjeira (VRL-3528, RED) - Chocolate Beanut
  7. Minna (VRL-1871, KRS) - Brimstone's Zealous I VH-18417
  8. Eelllu (VRL-1792, BRT) - Pikku-Bambi VH-17114
  9. manzku (VRL-2297, ER) - Elliptisk SÖM
  10. nabila (VRL-0611, SR) - Rafilj VH-12131
  11. iriis (VRL-2170) - Natalya SF
  12. apilja vanilja (VRL-2083, KER) - Linétt
  13. krix.(VRL-2252,PR) - Beskytter Mose
  14. Heini H. (VRL-0595, SR) - Isleen Ramara
  15. Katsu H. (VRL-2121, SR) - Goten Aliandra
  16. krix.(VRL-2252,PR) - Areten Yacht M
  17. Miina P. (VRL-2296, KHR) - Kirottu Uniherra KS
  18. Katsu H. (VRL-2121, SR) - Unhytwe
  19. nabila (VRL-0611, SR) - Lumivuon Narsil VH-12132
  20. iriis (VRL-2170, KER) - Chp’s Ups
  21. manzku (VRL-2297, ER) - Champion's Lady Hermione
  22. emilia. (VRL-2031, KaPoRa) - Trueblood of Yoke
  23. Katsu H. (VRL-2121, SR) - Davidoff
  24. yeww. (VRL-2564, ROWDY) - Kinda Cantler VH-14996
  25. iriis (VRL-2170, KER) - Sunshine’s Sherlock
  26. Mjeira (VRL-3528, RED) - Sweetcorn
  27. Minna (VRL-1871, KRS) - Brimstone's Mannequin Cara
  28. Anu.M (VRL-3755, PR) - Crisp Junior SF
  29. Mjeira (VRL-3528, RED) - Lady Margaret
  30. nabila (VRL-0611, SR) - Josephine VH-18387
  31. Mitja K. (VRL-3068, VMR) - Riivan Varapurje VH-13520
  32. emilia. (VRL-2031, KaPoRa) - Kirveltäjän Mörökölli
  33. Heidi S. (VRL-0679, dew) - Dilaila Kooss
  34. Minna (VRL-1871, KRS) - Brimstone's Calamitous Militant ox VH-18502
  35. Heini H. (VRL-0595, SR) - Lacrisia Jeremy

Luokka 06

  1. Eevuska (VRL-0477, CSR) - Nerian Milena VH-18348
  2. nabila (VRL-0611, SR) - Rafilj VH-12131
  3. Minna (VRL-1871, KRS) - Brimstone's Little Romeó
  4. Mitja K. (VRL-3068, VMR) - Grapevine VH-8387
  5. Heidi S. (VRL-0679, dew) - Dilaila Kooss
  6. iriis (VRL-2170, KER) - Isor El Santos ox
  7. iriis (VRL-2170, KER) - Chp’s Ups
  8. Heini H. (VRL-0595, SR) - Isleen Ramara
  9. nabila (VRL-0611, SR) - Crossroad's Rosemary VH-18248
  10. Mjeira (VRL-3528, RED) - Chocolate Beanut
  11. Minna (VRL-1871, KRS) - Brimstone's Knight Aragorn
  12. manzku (VRL-2297, ER) - Elliptisk SÖM
  13. Mitja K. (VRL-3068, VMR) - Riivan Varapurje VH-13520
  14. Mjeira (VRL-3528, RED) - Little Dracula
  15. emilia. (VRL-2031, KaPoRa) - Kirveltäjän Mörökölli
  16. Eevuska (VRL-0477, CSR) - RSN Joaquine VH-11998
  17. Katsu H. (VRL-2121, SR) - Goten Aliandra
  18. emilia. (VRL-2031, KaPoRa) - Trueblood of Yoke
  19. siina (VRL-2259) - Benjamin VH-14325
  20. Eelllu (VRL-1792, BRT) - Pikku-Bambi VH-17114
  21. Katsu H. (VRL-2121, SR) - Davidoff
  22. Heini H. (VRL-0595, SR) - Nerian Jeanie VH-10371
  23. Anu.M (VRL-3755, PR) - Crisp Junior SF
  24. apilja vanilja (VRL-2083, KER) - Celte Ombre SZ
  25. siina (VRL-2259) - Koon Viskisieppo VH-11454
  26. Minna (VRL-1871, KRS) - Amira HAL
  27. Mjeira (VRL-3528, RED) - Sweetcorn
  28. nabila (VRL-0611, SR) - Primoz JD VH-18227
  29. apilja vanilja (VRL-2083, KER) - Wynétt
  30. iriis (VRL-2170) - Taikakuun Peikkopoika
  31. manzku (VRL-2297, ER) - Champion's Lady Hermione
  32. siina (VRL-2259) - Sattuman Täydellisyys VH-17857
  33. Katsu H. (VRL-2121, SR) - Unhytwe
  34. Heini H. (VRL-0595, SR) - Saagan Luukas VH-05432
  35. sofia (VRL-1885, TRH) - Calinca May

Luokka 07

  1. Leandra (VRL-1057, NER) - Alfur GG
  2. Heidi S. (VRL-0679, dew) - Poseidon Al
  3. Eelllu (VRL-1792, BRT) - Adversity de Wind VH-18249
  4. Heidi S. (VRL-0679, dew) - Girmen Kooss
  5. Eevuska (VRL-0477, CSR) - Shake's Sweet And Sour VH-09315
  6. nabila (VRL-0611, SR) - Daphine WS VH-18383
  7. siina (VRL-2259) - Benjamin VH-14325
  8. emilia. (VRL-2031, KaPoRa) - GLB Barend
  9. emilia. (VRL-2031, KaPoRa) - Aleksandra
  10. Mjeira (VRL-3528, RED) - Lillefyr
  11. Mjeira (VRL-3528, RED) - Cecilia Natasha
  12. emilia. (VRL-2031, KaPoRa) - Carmiéns Lordly
  13. iriis (VRL-2170, KER) - Chp’s Ups
  14. Natu (VRL-2923, TJPR) - Raimondo
  15. Anu.M (VRL-3755, PR) - Pikku-Jaska
  16. iriis (VRL-2170) - Taikakuun Peikkopoika
  17. Minna (VRL-1871, KRS) - Brimstone's Mannequin Cara
  18. Eevuska (VRL-0477, CSR) - Alcazar Casta VH-18332
  19. krix.(VRL-2252,PR) - Silfran Todd
  20. siina (VRL-2259) - Sattuman Täydellisyys VH-17857
  21. Eevuska (VRL-0477, CSR) - Waterfall's Annabelinda VH-18323
  22. Leandra (VRL-1057, NER) - Taktiikka VOE
  23. Mjeira (VRL-3528, RED) - Dancing Royal
  24. nabila (VRL-0611, SR) - Ffraid Eibhlin VH-03018
  25. Minna (VRL-1871, KRS) - Brimstone's Zealous I VH-18417
  26. Heini H. (VRL-0595, SR) - Nerian Jeanie VH-10371
  27. nabila (VRL-0611, SR) - Primoz JD VH-18227
  28. GhostLight (VRL-1782, BRT) - Catkin´s Speedy Lion
  29. iriis (VRL-2170, KER) - Isor El Santos ox
  30. Anu.M (VRL-3755, PR) - Wafers
  31. Minna (VRL-1871, KRS) - BS Youtful Arrow VH-18400
  32. Veikka (VRL-2073, CRI) - Vogel GER
  33. Heini H. (VRL-0595, SR) - Bellatrixie SWE VH-01902
  34. Heini H. (VRL-0595, SR) - FNS Humbuugi VH-06170
  35. siina (VRL-2259) - Koon Viskisieppo VH-11454

Luokka 08

  1. apilja vanilja (VRL-2083, KER) - Cantabile
  2. Minna (VRL-1871, KRS) - Brimstone's Little Romeó
  3. Niinu (VRL-0255, SR) - Ellipse WM
  4. krix.(VRL-2252,PR) - Beskytter Mose
  5. krix.(VRL-2252,PR) - Silfran Yulija
  6. Niinu (VRL-0255, SR) - Poison de Poemé
  7. Anu.M (VRL-3755, PR) - Carnival LF
  8. Tiu (VRL-4221, SuoKuRa) - Tähdetär
  9. Leandra (VRL-1057, NER) - Alfur GG
  10. emilia. (VRL-2031, KaPoRa) - Carmiéns Lordly
  11. Eelllu (VRL-1792, BRT) - Adversity de Wind VH-18249
  12. Hönö (VRL-3885, LR) - Metzelei
  13. Eevuska (VRL-0477, CSR) - NN Adriana VH-18600
  14. siina (VRL-2259) - Fadeless Nightmare VH-03681
  15. Heini H. (VRL-0595, SR) - Mithrilla SIN VH-07024
  16. Veikka (VRL-2073, CRI) - Vogel GER
  17. emilia. (VRL-2031, KaPoRa) - Aleksandra
  18. Minna (VRL-1871, KRS) - Brimstone's Calamitous Militant ox VH-18502
  19. iriis (VRL-2170, KER) - Atsalean Hyljätty Räsynukke
  20. Anu.M (VRL-3755, PR) - Contrival BL
  21. EnDe (VRL-0230, RaSa) - Personality T
  22. nabila (VRL-0611, SR) - Radical 503 VH-03328
  23. Eevuska (VRL-0477, CSR) - Ladigo H VH-18603
  24. krix.(VRL-2252,PR) - Adlecreutz FLD
  25. Sasirensku (VRL-4503, HTR) - Toivoton Tapaus VH-17201
  26. iriis (VRL-2170) - Ruhtinas
  27. Heini H. (VRL-0595, SR) - Bellatrixie SWE VH-01902
  28. apilja vanilja (VRL-2083, KER) - AQ Jerome
  29. iriis (VRL-2170, KER) - Wili Wilperi
  30. Heini H. (VRL-0595, SR) - FNS Humbuugi VH-06170
  31. Mjeira (VRL-3528, RED) - Dancing Royal
  32. Minna (VRL-1871, KRS) - Brimstone's Knight Aragorn
  33. Niinu (VRL-0255, SR) - Nefertari's Aedrian
  34. Leandra (VRL-1057, NER) - Taktiikka VOE
  35. emilia. (VRL-2031, KaPoRa) - GLB Barend


  

Onnea kisoihin!

This website is hosted for free by freewebs. Get your own Free Website now!

ylös