KERJn alaiset kenttäkilpailut 14.04.2014

Kilpailupäivä: 14.04.2014
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 11.04.2014
Vastuuhenkilö: miltsu (VRL-05564)
Kilpailupaikka: Breawa
Arvontatapa: lyhyt arvonta


Rajoitukset

- Enintään 50 ratsukkoa / luokka
- Enintään 5 hevosta / ratsastaja / luokka
- Enintään 1 luokka / hevonen / kisa
- Yksi hevonen yhteen luokkaan vain kerran


Osallistuminen

Sähköpostiin koulukentta@gmail.com otsikolla KERJ 01
Muodossa: Luokka nro (rv) ratsastaja (VRL-tunnus) - ratsu VH-numero

- VRL-tunnus on pakollinen, vh-tunnus on vapaaehtoinen


Luokat


Luokka 1. Aloittelijaluokka (avoin) - 16/50 TT
Luokka 2. Harrasteluokka (avoin) - 18/50 TT
Luokka 3. Tutustumisluokka (avoin) - 26/50 TT
Luokka 4. Helppo (avoin) - 50/50 TT


Osallistuneet


Luokka 1. Aloittelijaluokka (avoin) 16/50

1. vrieng. (VRL-06263) - Pirunkorven Villimies VH13-018-1299 
2. Christa (VRL-11299) - Lai'e Petyr 
3. Christa (VRL-11299) - Seren Tywynn Dawn VH12-024-0112 
4. Rea (VRL-10658) - Bran REA VH14-046-0029 
5. *lumienkuli* (VRL-03491) - Hartwig's Trigger VH14-029-0008
6. Christa (VRL-11299) - Quinn Orinthia
7. Rea (VRL-10658) - Deirdre REA VH14-046-0027
8. Miltsu - B Blaze Bolt VH12-017-0705
9. Kuunsirppi (VRL-05068) - Fayara al Khaled
10. Rawana (VRL-07456) - Jippikayjei
11. Christa (VRL-11299) - Serina America VH14-024-0008
12. Christa (VRL-11299) - Paqualina
13. Kuunsirppi (VRL-05068) - Fahim Haydar al Najya VH12-003-0742
14. Rea (VRL-10658) - Áedán REA VH14-046-0024
15. Kuunsirppi (VRL-05068) - Suraya Nur VH13-003-0300
16. Rea (VRL-10658) - Clídna REA VH14-046-0028 

Luokka 2. Harrasteluokka (avoin) 18/50

1. Kuunsirppi (VRL-05068) - Gendarme's Félicitations ox VH04-003-0280 
2. vrieng. (VRL-06263) - Subwoofer DAT VH13-035-0135 
3. Christa (VRL-11299) - Lai'e Rochelle 
4. Kuunsirppi (VRL-05068) - KLL Hübsch König ox VH01-003-9056 
5. Rea (VRL-10658) - Breandan Aleesha VH14-046-0022
6. Tuulia T.(VRL-00084) - Tuulenpesän Varjoissa Kulkija VH14-018-0388
7. suba (VRL-12468) - Clausholms Laccadiva
8. Kuunsirppi (VRL-05068) - Gendarme's Golden Arrow ox VH04-003-5157
9. Kuunsirppi (VRL-05068) - Gendarme's Hazif ox VH11-003-0588
10. Christa (VRL-11299) - Naenia Alexandros
11. Kuunsirppi (VRL-05068) - Gendarme's Hailey ox VH11-003-0581
12. vrieng. (VRL-06263) - Aidan Sheena VH13-0350029
13. Christa (VRL-11299) - Dermond Dawn VH12-024-0179
14. Christa (VRL-11299) - Tracee Prunella
15. Cin. (VRL-01441) - Chinook's Eithan
16. Cin. (VRL-01441) - Chinook's Loorea
17. *lumienkuli* (VRL-03491) - Lassie VH05-029-2953
18. Christa (VRL-11299) - Tyrese Garbhán 


Luokka 3. Tutustumisluokka (avoin) 26/50

1. Christa (VRL-11299) - Hendrik 
2. Miltsu (VRL-05564) - Munira Lahiza ox VH13-003-0136 
3. Kuunsirppi (VRL-05068) - Gendarme's April ox VH01-003-7858 
4. Latu (VRL-01436) - CRH Agafon 
5. Kuunsirppi (VRL-05068) - Gendarme's Ekleras ox VH03-003-1958 
6. Christa (VRL-11299) - Tiitus
7. Veera R. (VRL-10735) - Enna Darla
8. Veera R. (VRL-10735) - Helldina
9. suba (VRL-12468) - Clausholms Wirrrn
10. Kuunsirppi (VRL-05068) - Gendarme's Sajadina ox VH01-003-7921
11. Kuunsirppi (VRL-05068) - Macchete al Rayad ox VH04-003-8108
12. mori-mori (VRL-11325) - Esme von Feigen VH13-061-0118
13. mori-mori (VRL-11325) - Irafinn VH13-029-0455
14. Meeri N. (VRL-02160) - Snillin Suursyömäri VH13-018-0817
15. Tuulia T.(VRL-00084) - Julma-Jussi TK VH14-018-0391
16. Kuunsirppi (VRL-05068) - TuuHa's Novalina ox VH02-003-3127
17. Arnika (VRL-01371) - Riiviöiden Rontti VH13-018-1074
18. Arnika (VRL-01371) - Eadaoin Ion VH04-069-8544
19. Christa (VRL-11299) - Alvar
20. matty (VRL-00816) - Pessi VH13-018-0605
21. Meeri N. (VRL-02160) - M.L. Leiskaus VH13-018-1138
22. Christa (VRL-11299) - Mihkel
23. Arnika (VRL-01371) - Pahanilmanlintu VH13-018-1023
24. Tuulia T.(VRL-00084) - Lakean Unikeko VH06-018-5456
25. Christa (VRL-11299) - Loviise
26. Arnika (VRL-01371) - Kekri VH13-018-0150 


Luokka 4. Helppo (avoin) 50/50

1. Arnika (VRL-01371) - Eronhetki VH13-018-0155 
2. Kuunsirppi (VRL-05068) - Gendarme's Diamond Destiny ox VH02-003-5684 
3. Cin. (VRL-01441) - Chinook's Koorine 
4. Arnika (VRL-01371) - Karamelli VH13-018-0151 
5. Tuulia T.(VRL-00084) - Heinämäen Tarinoitsija VH14-018-0241 
6. Cin. (VRL-01441) - Chinook's Cardinia 
7. Lumikirsikka (VRL-13331) - Riiviöiden Huurto 
8. gatinha (VRL-13023) - CLAr Emran VH13-003-0256
9. satu (VRL-00124) - Quiero's Never Ever VH14-006-0114
10. matty (VRL-00816) - Jätetään Kitumahan VH14-018-0473
11. Tuulia T.(VRL-00084) - Heinämäen Taikuri VH06-018-5351
12. Kuunsirppi (VRL-05068) - Gendarme's Dark Rose ox VH02-003-5681
13. Lumikirsikka (VRL-13331) - Kärmeniemen Amelia
14. Kuunsirppi (VRL-05068) - Gendarme's Velvet Dancer ox VH01-003-7699
15. Cin. (VRL-01441) - Chinook's Horton
16. Meeri N. (VRL-02160) - Snillin Juippi-Hippi VH13-018-0350
17. Jenny (VRL-12948) - Koston Taikalumi VH12-018-0969
18. Airi (VRL-13184) - Parellada xx
19. rebely (VRL-09009) - Taikakuun Salamanteri VH13-018-0189
20. Kuunsirppi (VRL-05068) - Gendarme's Cascade ox VH02-003-5682
21. suba (VRL-12468) - Tiilikan Nasu
22. Meeri N. (VRL-02160) - Moon Hehkutar VH13-018-0784
23. mori-mori (VRL-11325) - Gottesfurcht
24. Tuulia T.(VRL-00084) - Liinahaan Runoratsu VH14-018-0243
25. Arnika (VRL-01371) - Valetta VH13-018-0141
26. Meeri N. (VRL-02160) - Snillin Sulkapallokuningas VH13-018-0818
27. Meeri N. (VRL-02160) - Kings F-rot VH13-011-0021
28. Arnika (VRL-01371) - Camdenn Odd VH06-036-9452
29. satu (VRL-00124) - Blackwoods Leon VH14-023-0051
30. suba (VRL-12468) - Traum
31. Tuulia T.(VRL-00084) - Tuikin Triinu VH03-018-5928
32. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Colorado VH13-018-1182
33. rebely (VRL-09009) - Preerian Potpuri VH13-018-0886
34. rebely (VRL-09009) - Infinite Jabber
35. matty (VRL-00816) - Hurjimus VH12-018-0143
36. rebely (VRL-09009) - Rajattoman Kasper VH13-018-0085
37. matty (VRL-00816) - Velhon Jemilia VH13-018-0633
38. Airi (VRL-13184) - Negro Amaro xx
39. Airi (VRL-13184) - Kohaku xx
40. Latu (VRL-01436) - Firelily
41. CC. (VRL-02198) - Kuningaspinviini
42. Meeri N. (VRL-02160) - Turkasen Pippuri VH13-018-0858
43. Tuulia T.(VRL-00084) - Ilmarinen VIM VH03-018-5936
44. *lumienkuli* (VRL-03491) - Anton SE
45. Miltsu (VRL-05564) - Untold Memo VH12-035-0137
46. Kuunsirppi (VRL-05068) - Gendarme's Daffodil ox VH02-003-5687
47. suba (VRL-12468) - Clausholms Hufflepuff VH13-061-0156
48. Arnika (VRL-01371) - Temperance Ion VH06-036-9660
49. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Alaska VH13-018-0593
50. suba (VRL-12468) - Zerstörung