KERJn alaiset kenttäkilpailut

Kilpailupäivä: 27.08.2016
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 24.08.2016
Vastuuhenkilö: miltsu (VRL-05564)
Kilpailupaikka: Breawa
Arvontatapa: lyhyt arvonta


Rajoitukset

- Enintään 30 ratsukkoa / luokka
- Enintään 3 hevosta / ratsastaja / luokka
- Enintään 1 luokka / hevonen / kisa
- Yksi hevonen yhteen luokkaan vain kerran
- Ponit (säkäkorkeus max. 148cm lukuunottamatta s(p)h) saavat osallistua CIC2-tasolle saakka


Osallistuminen

Sähköpostiin koulukentta@gmail.com otsikolla KERJ 36-45
Muodossa: Luokka nro (rv) ratsastaja (VRL-tunnus) - ratsu VH-numero

- VRL-tunnus on pakollinen, vh-tunnus on vapaaehtoinen
- Yhteen kutsuun osallistuminen ei mahdollista


Luokat


Luokka 1. Helppo (avoin kaikille)
Luokka 2. CIC 1 (avoin kaikille)
Luokka 3. CIC 2 (avoin poneille sk alle 149cm ja hevosille, ei suomenhevosille)


Osallistuneet


Luokka 1. Helppo - 30/30

1. Siguri (VRL-11290) - Kuuralehdon Winna VH16-018-1856 2. Miltsu (VRL-05564) - Emerentia VH15-018-2630 3. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Hangenkierä VH16-018-1685 4. narri (VRL-06046) - Tervapiru 5. Ada (VRL-03880) - Chasin' Morning Feig VH13-006-0135 6. Siguri (VRL-11290) - Hattuvaaran Juno VH16-018-1852 7. Ireth (VRL-03777) - Kuinka Aurinko Voitettiin VH16-018-1656 8. Siguri (VRL-11290) - Kuuralehdon Piessa VH16-018-1867 9. narri (VRL-06046) - Mörkövaaran Kuningatarhyytelö 10. narri (VRL-06046) - Aarnivalkea 11. Werry (VRL-12945) - Herkon Tavi-TIntti 12. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Sumppi VH16-018-1075 13. Miltsu (VRL-05564) - Apollyon VH13-027-0181 14. Werry (VRL-12945) - Hortensian Paranormaali 15. felissa (VRL-04000) - Pärren Ansalanka VH15-018-0779 16. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Elsiina 17. Hapero (VRL-06115) - Fiktion Mokka VH16-018-0766 18. Milja (VRL-00692) - Koistilan Jalo 19. Jannica (VRL-04799) - Lovely Rollo VH12-035-0254 20. Ireth (VRL-03777) - Lapinlauha VH16-018-1405 21. Hamzi (VRL-02163) - Huliwili VH16-018-1371 22. Jannica (VRL-04799) - Hopearinteen Wanton Eze VH12-053-0160 23. Jannica (VRL-04799) - Ponytime Nico VH03-057-8901 24. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Tiara VH16-018-1485 25. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Lystikäs VH16-018-1085 26. Werry (VRL-12945) - J. V. Luohetar 27. Ada (VRL-03880) - Iloralla AK VH12-018-0465 28. Milja (VRL-00692) - Sannin Arina 29. Hapero (VRL-06115) - Runon Helmilokki VH16-018-0925 30. Miltsu (VRL-05564) - Redbank Tallulah VH15-268-0001

Luokka 2. CIC 1 - 28/30

1. Werry (VRL-12945) - Joikuriina 2. narri (VRL-06046) - Pahankantaja 3. Hapero (VRL-06115) - Kiertolainen VH16-018-0986 4. felissa (VRL-04000) - Tuiskulan Retriikka 5. tvisha (VRL-01671) - Turmeltajan Varjosointu VH16-018-1528 6. Ireth (VRL-03777) - Ruudin Erotomania VH16-018-1655 7. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Vimpura VH16-018-1074 8. Jannica (VRL-04799) - Rominique VH12-035-0134 9. narri (VRL-06046) - Marrasmurha 10. VP (VRL-14355) - Viisikon Juhannustaika VH16-018-1567 11. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Huurre VH16-018-1627 12. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion D. Swunsch VH16-013-0026 13. tvisha (VRL-01671) - Hortensian Jokeritar VH16-018-1524 14. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Talviuni VH16-018-1626 15. yersinio (VRL-06303) - Destroid Utopia HILL! VH11-031-0365 16. Jannica (VRL-04799) - Herkkähetken Juhlapusu VH14-018-0071 17. Henni (VRL-02971) - Kärmeniemen Vassnäbb VH16-018-1673 18. tvisha (VRL-01671) - Hengenvaaran Ajankätkijä VH16-018-1911 19. Werry (VRL-12945) - Hortensian Maltana 20. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Häiriötekijä 21. Miltsu (VRL-05564) - Raimond Elo VH15-093-0023 22. Werry (VRL-12945) - Hortensian Varjopiirros 23. Ada (VRL-03880) - Godspeed Feig VH13-006-0136 24. narri (VRL-06046) - Turmeltajan Rovioruoja 25. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Ristiseiska VH16-018-1068 26. Miltsu (VRL-05564) - Escapis Mekuru VH13-001-0042 27. Miltsu (VRL-05564) - Susijengin Ukkosmyrsky VH15-018-1304 28. Jannica (VRL-04799) - Sirun Vilukissa VH06-018-9542

Luokka 3. CIC 2 - 18/30

1. Jannica (VRL-04799) - Captain Canada in Wolf's Lands VH13-006-0035 2. Miltsu (VRL-05564) - Astronoom VH12-093-0036 3. Ada (VRL-03880) - Stalag Luft VH11-203-0003 4. Jannica (VRL-04799) - A.D. Diamant VH15-024-0014 5. tvisha (VRL-01671) - Roscoff Winklegold VH16-027-0052 6. Jemiina (VRL-07412) - Speak of the Devil VH11-027-0071 7. Veera Ruusula (VRL-14299) - Hemsbury Raglan Road VH16-122-0001 8. Hamzi (VRL-02163) - Anárion vd Shadow 9. Ireth (VRL-03777) - Elaine 10. Miltsu (VRL-05564) - Ecobaxi BLS VH13-035-0056 11. Hamzi (VRL-02163) - Shadow's Chinatown 12. Ireth (VRL-03777) - Bailey 13. Veera Ruusula (VRL-14299) - Farbranch Catlyn VH16-069-0015 14. tvisha (VRL-01671) - Silvershot VH16-029-0142 15. felissa (VRL-04000) - Darwinium Spider VH16-029-0221 16. Miltsu (VRL-05564) - Snilli Marilyn 17. Hamzi (VRL-02163) - Shadow's Dance Rain Away 18. Jannica (VRL-04799) - A.D. Ewa's Dianne VH14-053-0143