KENNEL ARMIRELLI

AUSTRALIAN TERRIERS & SOUTH RUSSIAN SHEPHERD DOGS

 

CATROMENA ELLA - MARI alias PÄNTSU

ESTJCH  ESTJW06  ESTW06   FINJW 06  LVJCH  ESTVCH  ESTW07 LVCH LTCH BALTCH ESTW08 RUSCH INTCH DKCH NORDICW08 BLRCH LVW09 UACH SCH

EST-02185/05

NÄITUSED / SHOW RESULTS

 

CAC SHOW IN LEIPZIG (GERMANY) 21.08.10

JUDGE MILIVOJE UROSEVIC (SR)

CAC BOB

 

CACIB SHOW IN LEIPZIG (GERMANY) 22.08.10

JUDGE PETRU MUNTEAN (RO)

EXELLENT

 

WORLD WINNER 2010 IN HERNING (DENMARK) 24.06.10

JUDGE IGOR SELIMOVIC (HR)

CH CL EX PLACING 4

 

CACIB SHOW IN HÖGBO BRUK, SWEDEN 06.09.2009

JUDGE KUZELJ DENIS ( SLOVENIA)

OPEN CL CAC CACIB BOB

 

CAC SHOW IN ÖLAND, SWEDEN 05.06.2009

JUDGE HÜBENTHAL WERA ( NORWAY)

OPEN CL CAC BOB SCH

 

BALTIC WINNER 2009

JUDGE BARBARA MÜLLER (SWIZERLAND)

CH CL  BB2 R- CACIB

 

EESTI VÕITJA 2009 07.06.09

JUDGE MARET KÄRDI ( ESTONIA)

CH CL VERY GOOD

 

UKRAINE-2009, KIEV 26.04.2009

JUDGE VITALI HIÞNJAK (UKRAINE)

CHCL R-CAC

 

GOLDEN GATE 2009, KIEV 25.04.2009

JUDGE ANNA BUÐNJAK (UKRAINE)

OPEN CL CAC R-CACIB CH UA

 

LATVIAN WINNER 2009, RIGA 22.03.2009

JUDGE KADIKE-SKADINA (LV)

CH CL BB1 CACIB BOO LVW09

 

AUTUMN 2008, MINSK 16.11.2008

JUDGE OLGA KOÞEVNIKOVA (BELORUS)

OPEN CL CAC CACIB BOB

I GR BIG 2

JUDGE VJATÐESLAV VERBITSKI (BELORUS)

 

BELARUS 2008, MINSK 15.11.2008

JUDGE VJATÐESLAV VERBITSKI (BELORUS)

OPEN CL   CAC CACIB BOB BLRCH

I GR BIG 4

JUDGE LILIANE DE RIDDER-ONHENA(GERMANY)

 

NORDIC WINNER 2008 DENMARK, HERNING 09.11.2008

JUDGE PETER MACHETANZ ( GERMANY)

CH CL CAC CACIB NORDIC WINNER DKCH

 

INTERNATIONAL DOG SHOW IN PSKOV RUSSIA 31.08.2008

JUDGE ZVI KUPFERBERG ( ISRAEL )

CH CL       CAC   CACIB    BOB  RKFCH

 

WORLD DOG SHOW CIRCUIT CAC BREED SHOW 05.07.08.

JUDGE DOYLE AUSTIN ( IRELAND)

OPEN CL    EXCELLENT   PLACING 2

RESERVE CAC

 

WORLD DOG SHOW  2008 STOCKHOLM 04.07.08

JUDGE  ANATOLI ZHUK(BELORUS)

CH CL   EXCELLENT PLACING 2

 

 

EESTI VÕITJA 2008

KOHTUNIK ELINA HAAPANIEMI ( FINLAND )

CH CL  CACIB BOB WINNER 2008

INT CH  (KINNITAMATA)

 

SÕNAKUULELIKKUSE VÕISTLUSED 12.04.08. KEILA

OBEDIENCE COMPETITION

SK ALGKLASS 122 PUNKTI   III JÄRK

OB BASIC LEVEL 122 POINTS

KOHTUNIK: INGRID HEIN

 

MITTEAMETLIKUD SÕNAKUULELIKKUSE VÕISTLUSED 05.04.08. KEILA

UNOFFICIAL OBEDIENCE COMPETITION

SK ALGKLASS 143 PUNKTI   II JÄRK

KOHTUNIK: KILLU AHI

 

VILNIUS CUP 2008 16.03.08

KOHTUNIK GUIDO VANDONI

CH CL R-CACIB

 

LITHUANIAN WINNER 2008 15.03.08

KOHTUNIK IGORIS ZIZEVSKIS

OPEN CL  CAC   R-CACIB

LTCH   BALTCH

 

 

 

FINLAND WINNER 2007

KOHTUNIK REFET HAZIK ( KROAATIA)

CH CL  EX SERT BB2 RESERV-CACIB

FIN CH ( KINNITAMATA)

 

BALTIC WINNER 2007  RIIA 11.11.07.

 KOHTUNIK ELENA TAN-HIETALAHTI

CH CL BF3

 

TALLINN INT DOGSHOW 18.-19.08-07.

KOHTUNIK PASCUAL ASENSI PEINADO ( HISPAANIA )

OP CL EX BOB CACIB

 

VANTAA SUPER SUMMER SHOW 29.07.07.

KOHTUNIK SOILE BISTER

OPEN CL  EX SERT BOB I KOHT

 

PORI  INT DOG SHOW 28.07.07.

KOHTUNIK MANUEL LOUREIRO BORGES  (PORTUGAL)

OPEN CL  EX  SERT  RESERV-CACIB II KOHT ( KLAARA VÕITIS)

 

PÄRNU 30. JUUNI 2007

KOHTUNIK LINDA JÜRGENS

OPEN CL  EX SERT  TP CACIB = EST V CH

 

 

EESTI VÕITJA 2007  02.JUN 2007

 

KOHTUNIK GIULIANI BIASIOLO ( ITAALIA )

 

INT CL HINNE EX  KOHT 1. SERT TP CACIB EST WINNER 07

 

 

RIIA 19.05.2007

KOHTUNIK ELENA RUSKOVAARA ( SOOME )

INT CL  EX KOHT 1. CAC  BB2. RESERV- CACIB

 

ERFURT 14.04.2007

KOHTUNIK MIROSLAV ZIDAR ( SLOVAKKIA)

INT CL  EX KOHT 1. BOB  CAC CACIB

 

LÄTI VÕITJA 2007 17-18-03-2007

KOHTUNIK RITA KADIKE – SKADINA( LÄTI)

INT CL EX KOHT 2. BB 3

 

VILNIUS CUP 11-03.2007

KOHTUNIK LIVIJA VAIKEVICIENE ( LEEDU)

INT CL   EX KOHT 1. LTCAC

 

LEEDU VÕITJA2007 VILNIUS10-03.2007

KOHTUNIK ANDREY KISLIAKOV ( VENEMAA)

INT CL   EX KOHT. 1. LTCAC

 

FINLAND  WINNER 9-10. DETS 2006

KOHTUNIK ANNELI SUTELA ( SOOME )

JUN CL  EX  KOHT 1. BB2. JUN SERT FIN JUN WINNER 2006

 

SILLAMÄE 25.NOV 2006

KOHTUNIK  NIINA KARATHISVILI ( VENEMAA)

JUN CL HINNE VH KOHT 1.

 

ZOOEKSPO RIIA 18.-19. NOV 2006

KOHTUNIK RITA KADIKE – SKADINA ( LÄTI)

JUN CL  EX KOHT 1. BEST JUN BOO  LT J CH

 

TARTU 04.NOV 2006

KOHTUNIK CRISTIAN STAVARHE

JUN CL  EX KOHT 1. TPJ JUN SERT TP EST J CH

 

RAKVERE 21.OKT. 2006

KOHTUNIK PÄIVI EEROLA ( SOOME )

JUN CL  EX  KOHT 1. TPJ  JUN SERT TP

 

PADISE 02.SEPT.2006

KOHTUNIK HELGE LIE ( NORRA)

JUN CL  VH KOHT 2. ! 

 

EESTI VÕITJA 2006 20.08.2006

KOHTUNIK PAULA HEIKKINEN- LEHKONEN ( SOOME )

JUN CL  EX KOHT 1.  TPJ  VSP JUN SERT ESTJW 06  EST W 06

 

 

HAAPSALU 22. JUULI 2006 

KOHTUNIK MANUEL LOREIRO BORGES ( PORTUGAL)

JUN CL  VH KOHT 1.

 

 

 

Welcome

Recent Blog Entries

Newest Members