Revista Letrare ADMET

nga Andi Mecaj

REVISTA LETRARE ADMET (Krijuar mė 09/12/2006), RIFRESKOHET HERĖ PAS HERE ME MATERIALE TĖ REJA, ĒDO NDRYSHIM I RI LAJMĖROHET NĖ RUBRIKĖN "BOTIME +TĖ REJA NĖ ADMET"

 

PERGATITJET PER BOTIM NE REVISTEN ADMET, SI DHE TE "GAZETA E ATHINES", KANE KONTRIBUTIN E PERBASHKET (HIQMET DHE ANDI MEĒAJ)

 

©tė gjitha tė drejtat tė rezervuara, ndalohet  publikimi pa leje i kėtyre materialeve, mund tė merrni leje duke na shkruar: andivlora10@hotmail.com andivlora10@yahoo.com

 

(Tė gjitha materialet e kėsaj reviste letrare janė ose krijimtari personale apo pėrkthime tė autorit tė faqes ose tė bashkėpunėtorėve tė saj, tė cilėt na i kanė dėrguar pėr botim, materialet e tjera janė frut i kėrkimeve tė rastėsishme nė internet.)

Andi Meēaj

Hiqmet Meēaj

Ben Meēe.