KRJ:n alaiset kilpailut 17.10.2016

Kilpailupäivä: 17.10.2016
Vip: 09.10.2016
Vastuuhenkilö: Emma P. VRL-06525
Kilpailupaikka: Brivey Stud (BRIV8375)

Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla arvontakoneella


Luokat

1. Helppo B (30/30) TT
2. Helppo B (30/30) TT
3. Helppo A (30/30) TT
4. Helppo A (30/30) TT

Ulkoasu © M Layouts

säännöt:

- jokaiseen luokkaan mahtuu 30 ratsukkoa
- ratsastaja saa tuoda yhteen luokkaan 3 hevosta
- yksi hevonen saa osallistua max. kahteen luokkaan, mutta vain kerran yhteen luokkaan
- viisinumeroinen VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus ei
- seuraan kuuluminen ei ole pakollista

Osallistumisohjeet:

Osallistumiset sähköpostiin: emmavirtuaali@luukku.com
Otsikolla 'Brivey KRJ004-023' (yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Osallistumiset muodossa:
Luokka/luokat [rivinvaihto] ratsastaja (VRL-*****) - hevosen nimi VH00-000-0000 <*br> (poista tähti)
(Samaan luokkaan osallistuvat saman luokkaotsikon alle)
Väärin osallistuneet hylätään

Osallistujat/Tulokset

Luokka 1. Helppo B
1. meea (VRL-09844) - Dyantha's Goljat VH15-046-0059
2. Emma P. (VRL-06525) - Promokuva KUIS VH14-018-0954
3. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Ujopiimä VH16-018-1336
4. Sussu (VRL-12636) - Gin Fjodorovna VH13-001-0104
5. Tuulia T. (VRL-00084) - Sadan Aamulokki VH16-018-1179
6. Ninni H. (VRL-05766) - Turmeltajan Soturitar
7. tvisha (VRL-01671) - Tuiskulan Zacairia VH16-046-0088
8. tvisha (VRL-01671) - Leixcip Cirein VH16-046-0081
9. Helo (VRL-13822) - Marilynn
10. Sussu (VRL-12636) - Piccolo
11. Tuulia T. (VRL-00084) - Mörkövaaran Leinikki VH16-018-1070
12. Emma P. (VRL-06525) - Teerivaaran Räyhäkysymys VH15-018-2262
13. Sussu (VRL-12636) - Santtu
14. Uppe (VRL-11253) - Sirius
15. Hapero (VRL-06115) - Sudensielu VH16-018-1590
16. Siguri (VRL-11290) - Hallan Hiimuinen Horkanronkka VH16-018-1833
17. meea (VRL-09844) - Dyantha's Leah VH12-046-0087
18. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Aleksus
19. Tuulia T. (VRL-00084) - Naskali VH15-018-1759
20. meea (VRL-09844) - Dyantha's Bridie VH13-046-0100
21. Uppe (VRL-11253) - Franklin
22. Siguri (VRL-11290) - Varjonkehrä VH16-018-1837
23. felissa (VRL-04000) - Tuiskulan Ilmari VH16-018-1900
24. Ninni H. (VRL-05766) - Llewelyn Emily VH15-026-0113
25. felissa (VRL-04000) - Tuiskulan Tsinuski VH16-018-1820
26. Hapero (VRL-06115) - Mörkövaaran Savanni VH16-018-1618
27. tvisha (VRL-01671) - Bubblebox Cirein VH16-017-0413
28. felissa (VRL-04000) - Vehkakorven Primadona VH16-063-0002
29. Helo (VRL-13822) - Delicate Furiette
30. Emma P. (VRL-06525) - Jack O' Lantern Arr

Luokka 2. Helppo B
1. Emma P. (VRL-06525) - Promokuva KUIS VH14-018-0954
2. meea (VRL-09844) - WND Farrell VH12-046-0081
3. tvisha (VRL-01671) - Bubblebox Cirein VH16-017-0413
4. Sussu (VRL-12636) - Mixedin Neilikka VH16-018-1809
5. Uppe (VRL-11253) - Franklin
6. Tuulia T. (VRL-00084) - Ruiskukan Brendan VH14-046-0079
7. Helo (VRL-13822) - Delicate Furiette
8. Siguri (VRL-11290) - Hallan Hiimuinen Horkanronkka VH16-018-1833
9. Ninni H. (VRL-05766) - Llewelyn Emily VH15-026-0113
10. Emma P. (VRL-06525) - Jack O' Lantern Arr
11. Tuulia T. (VRL-00084) - Llygedyn Cethlydd VH14-026-0198
12. meea (VRL-09844) - Dyantha's Darius VH15-046-0062
13. Hapero (VRL-06115) - Mörkövaaran Savanni VH16-018-1618
14. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Torpantyttö VH16-018-1770
15. Siguri (VRL-11290) - Varjonkehrä VH16-018-1837
16. Emma P. (VRL-06525) - Teerivaaran Räyhäkysymys VH15-018-2262
17. felissa (VRL-04000) - Yentel Leonard VH16-017-0429
18. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Ujopiimä VH16-018-1336
19. tvisha (VRL-01671) - Tuiskulan Zacairia VH16-046-0088
20. Sussu (VRL-12636) - Boleslaus Kiz
21. Uppe (VRL-11253) - Sirius
22. meea (VRL-09844) - WND Geisha VH12-046-0088
23. felissa (VRL-04000) - Vehkakorven Cadfael VH16-026-0088
24. tvisha (VRL-01671) - Leixcip Cirein VH16-046-0081
25. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Aleksus
26. felissa (VRL-04000) - Vinhan Londona VH16-024-0098
27. Ninni H. (VRL-05766) - Turmeltajan Soturitar
28. Sussu (VRL-12636) - Tzofi VH03-026-1090
29. Helo (VRL-13822) - Marilynn
30. Hapero (VRL-06115) - Sudensielu VH16-018-1590

Luokka 3. Helppo A
1. Emma P. (VRL-06525) - Ruudin Konnankoukku VH15-018-1747
2. Uppe (VRL-11253) - Lykkelig Elliot
3. Helo (VRL-13822) - Rajattoman Räyhähenki
4. Hapero (VRL-06115) - Ventoksen Kalakaveri VH16-018-1702
5. Sussu (VRL-12636) - Cerran Viille
6. Sussu (VRL-12636) - Sotaherra
7. Hapero (VRL-06115) - Hattuvaaran Hiidenpata VH16-018-1871
8. Salazar (VRL-14414) - Tiikeritoffee
9. Milja (VRL-00692) - Kaapori MÅ VH16-018-0396
10. tvisha (VRL-01671) - Hortensian Waltteri VH16-018-2069
11. Salazar (VRL-14414) - Salvian Ikiunessa
12. felissa (VRL-04000) - Villahaan Aamu VH16-018-1868
13. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Varjoissa Kulkija VH14-018-0388
14. felissa (VRL-04000) - Kasketar BRE VH16-018-1896
15. Emma P. (VRL-06525) - Sarvirukka VH14-018-1079
16. Hapero (VRL-06115) - Mörkövaaran Mysteeri VH16-018-1909
17. Ninni H. (VRL-05766) - Algernon VH16-104-0009
18. tvisha (VRL-01671) - KH Zia Azile ox VH16-003-0179
19. Ninni H. (VRL-05766) - Hattaravillan Viljonkka
20. felissa (VRL-04000) - Tuiskulan Helmeri VH16-018-1897
21. Emma P. (VRL-06525) - Hullunvaaran Ajaton
22. tvisha (VRL-01671) - Riemu-Ninja VH16-018-2090
23. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Tuuri
24. Milja (VRL-00692) - Mörkövaaran Karmelia VH16-018-1112
25. Tuulia T. (VRL-00084) - Tindemari KAT VH14-018-0244
26. Uppe (VRL-11253) - Fiktion Kaleva
27. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Valotar VH14-018-0389
28. Sussu (VRL-12636) - Aithusa TD
29. Ninni H. (VRL-05766) - J.N. Ajomies VH14-018-1884
30. Salazar (VRL-14414) - Artesaanikermajäätelö

Luokka 4. Helppo A
1. Hapero (VRL-06115) - Hattuvaaran Hiidenpata VH16-018-1871
2. Ninni H. (VRL-05766) - J.N. Ajomies VH14-018-1884
3. Milja (VRL-00692) - Kaapori MÅ VH16-018-0396
4. Sussu (VRL-12636) - Viisikon Valööri VH15-018-0674
5. Emma P. (VRL-06525) - Ruudin Konnankoukku VH15-018-1747
6. Milja (VRL-00692) - Mörkövaaran Karmelia VH16-018-1112
7. Salazar (VRL-14414) - Salvian Ikiunessa
8. Helo (VRL-13822) - Kettulan Kettutyttö
9. Helo (VRL-13822) - Kaunon Venla
10. tvisha (VRL-01671) - Hortensian Waltteri VH16-018-2069
11. Hapero (VRL-06115) - Ventoksen Kalakaveri VH16-018-1702
12. Hapero (VRL-06115) - Mörkövaaran Mysteeri VH16-018-1909
13. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Tuuri
14. tvisha (VRL-01671) - KH Zia Azile ox VH16-003-0179
15. tvisha (VRL-01671) - Riemu-Ninja VH16-018-2090
16. Ninni H. (VRL-05766) - Algernon VH16-104-0009
17. Tuulia T. (VRL-00084) - Fiktion Maksimus VH16-018-1248
18. Sussu (VRL-12636) - Ruudin Mustamaija VH15-018-0177
19. Salazar (VRL-14414) - Tiikeritoffee
20. felissa (VRL-04000) - Hunajamäen Valtti VH16-018-2008
21. Sussu (VRL-12636) - Ruudin Kiiltokuva VH15-018-1132
22. felissa (VRL-04000) - Kodon Hunajainen VH16-018-1884
23. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Hopeinen Kuu-Ukko VH14-018-0392
24. Ninni H. (VRL-05766) - Hattaravillan Viljonkka
25. Salazar (VRL-14414) - Artesaanikermajäätelö
26. Emma P. (VRL-06525) - Hullunvaaran Ajaton
27. Tuulia T. (VRL-00084) - Vaapukan Porvari VH14-018-0527
28. Emma P. (VRL-06525) - Sarvirukka VH14-018-1079
29. Uppe (VRL-11253) - Lykkelig Elliot
30. Uppe (VRL-11253) - Fiktion Kaleva