Veikkolaverkko

Veikkolalaisten oma sivusto

Ota yhteyttä!

Ota Veikkolaverkon ylläpitäjiin yhteyttä!

Ota huomioon, että vain sellaiset sivut, joissa on alareunassa copyright Veikkolan kyläyhdistys ovat vastuullamme. Muista sivuista anna palautetta kyseiselle yhdistykselle tai muulle sivun ylläpitäjälle, kiitos!

Sivukarttamme on osoitteessahttp://www.freewebs.com/veikkolaverkko/sivukartta.htm

Kerro meille, mitä parannettavaa meillä vielä on! Kerro myös, jos haluat tulla mukaan päivittämään näitä yhteisiä sivujamme.
Ylläpitäjiä ovat Pirkko-Liisa Iivari, Pirkko Kautto ja Ole Ståhl.

Täältä löydät tietoa Veikkolaverkon alkuvaiheista.


Palautetta Veikkolaverkosta 

palautelomakkeella tai vieraskirjassa tai sähköpostitse osoitteeseen veikkola@gmail.com:

Palautelomake   

Vieraskirja   

Yleistä mielenkiintoa herättäviin kysymyksiin annamme vastauksia myös julkisesti sivulla Veikkolaverkko vastaa!


Veikkolan kyläyhdistys julkaisee sähköistä kyläkirjettä tarpeen mukaan, lähinnä Kylänraitti-lehden ilmestymisen väliaikoina. Kyläkirje lähetetään tilaajien sähköpostiin. Kyläkirjeen voit tilata sähköpostilla Veikkola(at)gmail.com

Kyläkirje julkaistaan myös Internetissä, Kylänraitin sivulla www.kylanraitti.fi/kylakirje.htm  

Veikkolan kyläyhdistyksen hallituksen yhteystiedot

Hallitus 2015

Puheenjohtaja Raija Kari 050 381 6124, koti (09) 2564 936, raija.kari(at)saunalahti.fi
Varapuheenjohtaja Matti Saartamo 050 3007720, matti.saartamo(at)gmail.com
Rahastonhoitaja Paavo Sortti Allastie 4 as 2, 050 559 8945, paavo.sortti(at)elisanet.fi 
Sihteeri Pirkko-Liisa Iivari, 050,354 08 36, pirkko.iivari(at)kolumbus.fi


Muut hallituksen jäsenet:
Katriina Aatsalo, 040 5045 967, katriina.aatsalo(at)pp.inet.fi

Pirkko Kautto,050 540 69 52, pirkko.kautto(at)elisanet.fi
Jukka Lahtinen,

Maarit Orko, maarit.orko(at)netti.fi

Tuulia Råmark


Varajäsenet:
Matti Kaurila, 050 572 7614 matti.kaurila(at)espoo.fi  
Marjatta Louhos

Maria Salonen

Kunniajäsenet: Rauno Lahti ja Raili Leidenius 


Jaokset

Nuorisojaos: Skatepark Kari Oinonen, 0400 148 748

Kudonta:Maarit Orko, 050 5231 931, maarit.orko(at)netti.fi

Talviuintijaos: Puheenjohtaja Pirkko-Liisa Iivari, 050 354 0836, pirkko.iivari(at)kolumbus.fi

        Huom. Kyläsaunan vuokraus Kymppikioskilta. Ei puhelinvarauksia.

Linkit