Veikkolaverkko

Veikkolalaisten oma sivusto

Ota yhteyttä!

Ota Veikkolaverkon ylläpitäjiin yhteyttä!

Ota huomioon, että vain sellaiset sivut, joissa on alareunassa copyright Veikkolan kyläyhdistys ovat vastuullamme. Muista sivuista anna palautetta kyseiselle yhdistykselle tai muulle sivun ylläpitäjälle, kiitos!

Sivukarttamme on osoitteessahttp://www.freewebs.com/veikkolaverkko/sivukartta.htm

Kerro meille, mitä parannettavaa meillä vielä on! Kerro myös, jos haluat tulla mukaan päivittämään näitä yhteisiä sivujamme.
Ylläpitäjiä ovat Pirkko-Liisa Iivari ja Pirkko Kautto.

Täältä löydät tietoa Veikkolaverkon alkuvaiheista.


Palautetta Veikkolaverkosta 

palautelomakkeella tai vieraskirjassa tai sähköpostitse osoitteeseen veikkola@gmail.com:

Palautelomake   

Vieraskirja   

Yleistä mielenkiintoa herättäviin kysymyksiin annamme vastauksia myös julkisesti sivulla Veikkolaverkko vastaa!


Veikkolan kyläyhdistys julkaisee sähköistä kyläkirjettä tarpeen mukaan, lähinnä Kylänraitti-lehden ilmestymisen väliaikoina. Kyläkirje lähetetään tilaajien sähköpostiin. Kyläkirjeen voit tilata sähköpostilla Veikkola(at)gmail.com

Kyläkirje julkaistaan myös Internetissä, Kylänraitin sivulla www.kylanraitti.fi/kylakirje.htm  

Veikkolan kyläyhdistyksen hallituksen yhteystiedot

Hallitus 2018

Puheenjohtaja Raija Kari 050 381 6124, koti (09) 2564 936, raija.kari(at)saunalahti.fi
Varapuheenjohtaja Markus Myllyniemi
Rahastonhoitaja Paavo Sortti Allastie 4 as 2, 050 559 8945, paavo.sortti(at)elisanet.fi 
Sihteeri Marja Manninen


Muut hallituksen jäsenet:
Katriina Aatsalo, 040 5045 967, katriina.aatsalo(at)pp.inet.fi

Pirkko-Liisa iivari

Pirkko Kautto,050 540 69 52, pirkko.kautto(at)elisanet.fi

Maarit Orko, maarit.orko(at)netti.fi

Elina Vahtera



Varajäsenet: 

Anu Halme
Matti Kaurila, 050 572 7614 matti.kaurila(at)espoo.fi 

Eero Lankia 
Marjatta Louhos

Kunniajäsenet: Rauno Lahti ja Raili Leidenius 



Talviuintijaos: Eilamaija Sortti

        Huom. Kyläsaunan vuokraus Kotilemmikki-liikkeestä. Ei puhelinvarauksia.

Linkit