Skurvash

ETUSIVU LIITTYMINEN J─SENET TOIMINTA



Skurvash järjestää 09.07.2012 KRJ:n alaiset kouluratsastuskilpailut. Mittelöt pidetään Skurvashin suuressa maneesissa, joka on omiaan tarjoamaan tilansa tunnetun maailman elliittiratsukoille ja jännittävää kisaa seuraaville katsojille. Tervetuloa mukaan ottamaan osaa tapahtumaan!

Säännöt
Viimeinen ilmoittautumispäivä on 03.07.2012
Kisaan osallistuvalla on oltava VRL-tunnus ja hänen on kuuluttava johonkin VRL:n alaiseen seuraan
Yksi ratsastaja saa osallistua korkeintaan 5 hevosella / luokka
Yksi hevonen saa startata 2 eri luokassa
Luokkiin otetaan max. 50 osallistujaa
Kisojen vastuuhenkilönä ja tuloksien arpojana toimii abyss.
Tulokset arvotaan puolueettomasti arvontakoneella
Kisoihin saa osallistua vasta, kun kutsu on julkaistu KRJ:n kilpailukalenteriin


Ilmoittautuminen
Osallistumiset osoitteeseen tastebetrayal@hotmail.com
Otsikoksi KRJ 75-80, mikäli haluat osalistua vain tähän kutsuun, otsikoi KRJ kutsun numero
Samaan luokkaan tulevat saman luokkaotsikon alle
Vain oikeassa muodossa lähetetyt ilmoittautumiset hyväksytään
Osallistuminen seuraavassa muodossa:
Luokka nro. / Luokkien nrot. (rv) Ratsastaja (VRL-00000) - Ratsu mahd. VH-tunnus <*br> (poista tńhti!)
(VRL-tunnuksessa on oltava viisi numeroa.)

Luokat (avoinna kaikille):
1. Intermediate I (lyhyt arvonta) TULOKSET!
2. Intermediate II (lyhyt arvonta) TULOKSET!
3. Grand Prix (lyhyt arvonta) TULOKSET!
4. Grand Prix (lyhyt arvonta) TULOKSET!
5. Grand Prix (lyhyt arvonta) TULOKSET!
6. Grand Prix (lyhyt arvonta) TULOKSET!


Osallistujat

Luokka 1, Intermediate I
1. yersinio (VRL-06303) - Duren Velasco
2. Seela. (VRL-09940) - Woodoo v. Brilliant
3. Natalia (VRL-05175) - Kill to Live FB
4. Arnika (VRL-01371) - Rambo v.d. Logan VH06-044-4483
5. Niina (VRL-08709) - Frutti Fruitt
6. Kyllikki S. (VRL-10335) - Prime Minister
7. Annika N (VRL-10352) - Mad Illusion Mer
---
8. Christa (VRL-11299) - Jaime XVI
9. Seela. (VRL-09940) - Saskia
10. jevs (VRL-11214) - Caput Aves PB
11. jevs (VRL-11214) - Liqueur
12. jevs (VRL-11214) - Athena GER
13. Arnika (VRL-01371) - Planiza VH00-021-9892
14. Fuyu (VRL-11654) - MST de Replay
15. abyss. (VRL-01372) - Everwhite 'If
16. Arnika (VRL-01371) - Adams's Louise VH05-021-1674
17. weem (VRL-02470) - Dastar
18. Pulmu N. (VRL-00102) - Ventosa Woods
19. Christa (VRL-11299) - Ceara Estela
20. jevs (VRL-11214) - Pamentha
21. abyss. (VRL-01372) - Circe GER
22. Snusmumriken (VRL-07224) - Kingston Rubio
23. Arnika (VRL-01371) - Marquisse GA VH02-013-8304
24. Saija (VRL-10533) - Dash the Prettyness
25. Natalia (VRL-05175) - DAW Billy Talent
26. Christa (VRL-11299) - Maricruz II
27. yersinio (VRL-06303) - Duren Odilon
28. abyss. (VRL-01372) - Viserys PB
29. yersinio (VRL-06303) - Duren Koren
30. yersinio (VRL-06303) - Sieze v.d. Djoehem
31. abyss. (VRL-01372) - Kaamos Vegas
32. Seela. (VRL-09940) - Topnotch
33. Pulmu N. (VRL-00102) - Strand Izefia
34. Pulmu N. (VRL-00102) - Silvestre
35. Niina (VRL-08709) - Dancer
36. Seela. (VRL-09940) - Bwanas Io
37. Christa (VRL-11299) - Euphenia Precious
38. Natalia (VRL-05175) - Point Blank RWB
39. Niina (VRL-08709) - LOL Ladybug
40. Annika N (VRL-10352) - Yeoman Mer
41. abyss. (VRL-01372) - Supremus Vegas
42. Christa (VRL-11299) - Misterioso XCII
43. Annika N (VRL-10352) - Rich In Hell F
44. Saija (VRL-10533) - Pretty Dancer
45. Seela. (VRL-09940) - Katniss
46. jevs (VRL-11214) - VoltÚ Woods
47. ciaba (VRL-03363) - Sherwin VH12-066-0020
48. Fuyu (VRL-11654) - Warrior From Outer Space
49. Arnika (VRL-01371) - Zirconia VH06-021-8435
50. yersinio (VRL-06303) - Duren Goelle


Luokka 2, Intermediate II
1. Seela. (VRL-09940) - Saskia
2. Christa (VRL-11299) - Compßs
3. Kyllikki S. (VRL-10335) - Prime Minister
4. Pulmu N. (VRL-00102) - Strand Izefia
5. Snusmumriken (VRL-07224) - Kingston Rubio
6. Arnika (VRL-01371) - Planiza VH00-021-9892
7. viljami (VRL-02633) - Danger Zone F
---
8. yersinio (VRL-06303) - Duren Caspien
9. Natalia (VRL-05175) - Caelan Yest
10. Saija (VRL-10533) - Dash the Prettyness
11. weem (VRL-02470) - Dastar
12. jevs (VRL-11214) - Liqueur
13. Arnika (VRL-01371) - Marquisse GA VH02-013-8304
14. yersinio (VRL-06303) - Duren Gosia
15. abyss. (VRL-01372) - Supremus Vegas
16. abyss. (VRL-01372) - Kaamos Vegas
17. Annika N (VRL-10352) - Yeoman Mer
18. Pulmu N. (VRL-00102) - Ventosa Woods
19. Natalia (VRL-05175) - Cameron Yest
20. abyss. (VRL-01372) - Circe GER
21. jevs (VRL-11214) - VoltÚ Woods
22. yersinio (VRL-06303) - Duren Goelle
23. Natalia (VRL-05175) - Channing Yest
24. Seela. (VRL-09940) - Woodoo v. Brilliant
25. Niina (VRL-08709) - Pulp Fact
26. abyss. (VRL-01372) - Everwhite 'If
27. Fuyu (VRL-11654) - Warrior From Outer Space
28. Pulmu N. (VRL-00102) - Silvestre
29. Arnika (VRL-01371) - Charad's Roulant VH06-011-8049
30. ciaba (VRL-03363) - Sherwin VH12-066-0020
31. viljami (VRL-02633) - Death Takes A Holiday
32. Christa (VRL-11299) - Adalberto XVII
33. Arnika (VRL-01371) - Iroquois LOCK VH05-011-5558
34. Christa (VRL-11299) - Fancy Cheyenne
35. Niina (VRL-08709) - Mockingbird
36. Fuyu (VRL-11654) - MST de Replay
37. Seela. (VRL-09940) - Bwanas Io
38. Arnika (VRL-01371) - Ava Gardner VH02-044-7579
39. jevs (VRL-11214) - Pamentha
40. Seela. (VRL-09940) - Katniss
41. Christa (VRL-11299) - Eloy Joye
42. viljami (VRL-02633) - Dhampir SdGER
43. yersinio (VRL-06303) - Duren Koren
44. Seela. (VRL-09940) - Topnotch
45. jevs (VRL-11214) - Athena GER
46. viljami (VRL-02633) - Seven Deadly Sins A7
47. jevs (VRL-11214) - Caput Aves PB
48. Christa (VRL-11299) - Eustacia V
49. abyss. (VRL-01372) - Viserys PB
50. Kyllikki S. (VRL-10335) - Bahimini Bliss SIN


Luokka 3, Grand Prix
1. viljami (VRL-02633) - Dhampir SdGER
2. Seela. (VRL-09940) - Las Palmas
3. jevs (VRL-11214) - Maestro v. Brilliant
4. Pulmu N. (VRL-00102) - Puddle Vegas
5. abyss. (VRL-01372) - Galerinos
6. Sorel (VRL-00884) - Bijstand
7. Seela. (VRL-09940) - Sookie DON
---
8. jevs (VRL-11214) - Playa de Romei
9. Natalia (VRL-05175) - Cascade Flow
10. jevs (VRL-11214) - Drusilla PB
11. Sorel (VRL-00884) - Gnade Amika PB
12. Ficena (VRL-09971) - Balougran de Grant
13. viljami (VRL-02633) - Seven Deadly Sins A7
14. Kyllikki S. (VRL-10335) - Bahimini Bliss SIN
15. Seela. (VRL-09940) - Artes
16. Arnika (VRL-01371) - Ava Gardner VH02-044-7579
17. Sorel (VRL-00884) - Afgan Sha Lo-lam
18. Sorel (VRL-00884) - Sad Sorrow PB
19. Eeva T. (VRL-00410) - Fangtasia PB
20. yersinio (VRL-06303) - Dontare
21. Pulmu N. (VRL-00102) - Strand Grand
22. Pulmu N. (VRL-00102) - Waikiki Wedding Vegas
23. Kristian Lindholm (VRL-11820) - Wincare's Daiquiri
24. sabina (VRL-11250) - G.G. Mipsy
25. Natalia (VRL-05175) - Colombiana Flow
26. Sorel (VRL-00884) - Duren Damianos
27. Niina (VRL-08709) - Caprio
28. Eeva T. (VRL-00410) - Arnold NON
29. abyss. (VRL-01372) - Cabrylla
30. viljami (VRL-02633) - Danger Zone F
31. Ficena (VRL-09971) - Rumor WAS
32. Natalia (VRL-05175) - Cameron Yest
33. Natalia (VRL-05175) - Caelan Yest
34. Seela. (VRL-09940) - Prayas Sassy
35. Pulmu N. (VRL-00102) - Kingston Whisper
36. Natalia (VRL-05175) - Channing Yest
37. jevs (VRL-11214) - Doandra Jra
38. sabina (VRL-11250) - Curious Rox
39. yersinio (VRL-06303) - Tevean Sina
40. viljami (VRL-02633) - Death Takes A Holiday
41. Niina (VRL-08709) - Grandmaster
42. Seela. (VRL-09940) - Shapeshifter
43. Eeva T. (VRL-00410) - Kinswoll's Hopscotch
44. abyss. (VRL-01372) - Gwynevere
45. Niina (VRL-08709) - Sticky Mann
46. jevs (VRL-11214) - Dowenja
47. abyss. (VRL-01372) - Cullyn of Cerrmor PB
48. Eeva T. (VRL-00410) - Laranja NON
49. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Dampen
50. abyss. (VRL-01372) - Gothicus


Luokka 4, Grand Prix
1. Pulmu N. (VRL-00102) - Waikiki Wedding Vegas
2. Ficena (VRL-09971) - Balougran de Grant
3. abyss. (VRL-01372) - Cullyn of Cerrmor PB
4. Pulmu N. (VRL-00102) - Kingston Whisper
5. Eeva T. (VRL-00410) - Laranja NON
6. abyss. (VRL-01372) - Galerinos
7. viljami (VRL-02633) - Lilygreen's Sledgehammer
---
8. Seela. (VRL-09940) - Las Palmas
9. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Dampen
10. Eeva T. (VRL-00410) - Arnold NON
11. abyss. (VRL-01372) - Cabrylla
12. sabina (VRL-11250) - Curious Rox
13. jevs (VRL-11214) - Doandra Jra
14. yersinio (VRL-06303) - Tevean Sina
15. Natalia (VRL-05175) - Kill to Live FB
16. Niina (VRL-08709) - Sticky Mann
17. abyss. (VRL-01372) - Gothicus
18. Niina (VRL-08709) - Caprio
19. Kristian Lindholm (VRL-11820) - Wincare's Daiquiri
20. Sorel (VRL-00884) - Indis Dunsany
21. jevs (VRL-11214) - Drusilla PB
22. Natalia (VRL-05175) - Colombiana Flow
23. Eeva T. (VRL-00410) - Kinswoll's Hopscotch
24. Kyllikki S. (VRL-10335) - Normandian D-Day LIE
25. Niina (VRL-08709) - Grandmaster
26. Seela. (VRL-09940) - Shapeshifter
27. Sorel (VRL-00884) - Red Precious CTN
28. abyss. (VRL-01372) - Gwynevere
29. Seela. (VRL-09940) - Prayas Sassy
30. Sorel (VRL-00884) - Death Triumphant
31. Sorel (VRL-00884) - Dark Enchanter CTN
32. yersinio (VRL-06303) - Dontare
33. jevs (VRL-11214) - Dowenja
34. sabina (VRL-11250) - G.G. Mipsy
35. jevs (VRL-11214) - Playa de Romei
36. viljami (VRL-02633) - Baron Forty-Four
37. Natalia (VRL-05175) - DAW Billy Talent
38. Eeva T. (VRL-00410) - Fangtasia PB
39. Pulmu N. (VRL-00102) - Strand Grand
40. Seela. (VRL-09940) - Artes
41. Ficena (VRL-09971) - Rumor WAS
42. viljami (VRL-02633) - Push A Button F
43. Kyllikki S. (VRL-10335) - Bab's Uvula Who LIE
44. jevs (VRL-11214) - Maestro v. Brilliant
45. Natalia (VRL-05175) - Point Blank RWB
46. viljami (VRL-02633) - Sanbrook Death By Audio
47. Pulmu N. (VRL-00102) - Puddle Vegas
48. Natalia (VRL-05175) - Cascade Flow
49. Sorel (VRL-00884) - Indis Prelude
50. Seela. (VRL-09940) - Sookie DON


Luokka 5, Grand Prix
1. abyss. (VRL-01372) - Rabastan PB
2. Laura R. (VRL-00169) - Sangria
3. abyss. (VRL-01372) - Memento Mori PB
4. Arnika (VRL-01371) - Romance Rox VH06-044-1887
5. Christa (VRL-11299) - Terraco Bellamy
6. Frida (VRL-05826) - Bleeding Love W!
7. jevs (VRL-11214) - Wincare's Imperial March
---
8. Sorel (VRL-00884) - Indis Dunsany
9. jevs (VRL-11214) - Inferno W!
10. Natalia (VRL-05175) - Segerfeid
11. Sorel (VRL-00884) - Red Precious CTN
12. Maru (VRL-04410) - Sabella Belv
13. Natalia (VRL-05175) - Glassic Noir
14. Saija (VRL-10533) - Big Dream Believer
15. viljami (VRL-02633) - Lilygreen's Sledgehammer
16. Seela. (VRL-09940) - Craken van Manthert
17. jevs (VRL-11214) - Manhream Jevs
18. Arnika (VRL-01371) - Gotham Cherokee VH05-044-1009
19. Maru (VRL-04410) - Rickita Belv
20. Kyllikki S. (VRL-10335) - Molotov Ribbentrop LIE
21. viljami (VRL-02633) - Baron Forty-Four
22. Natalia (VRL-05175) - LeonarÚ
23. Seela. (VRL-09940) - Hunter
24. SoneŘ (VRL-09386) - Loyal Experience DM VH11-021-0489
25. Natalia (VRL-05175) - Ciars Indie
26. jevs (VRL-11214) - Ehrenwert Jevs
27. Natalia (VRL-05175) - Roxit Bronn
28. SoneŘ (VRL-09386) - Devious Tracker
29. abyss. (VRL-01372) - Cryptitia PB
30. Laura R. (VRL-00169) - Astronomy Domine KK
31. abyss. (VRL-01372) - Rhegor
32. Arnika (VRL-01371) - Kiss Of Life Rox VH06-044-4261
33. Christa (VRL-11299) - Romercie
34. SoneŘ (VRL-09386) - Kingston Tristan
35. viljami (VRL-02633) - Push A Button F
36. Seela. (VRL-09940) - Umpires Pirat!
37. Arnika (VRL-01371) - Euphrasie VH06-013-8453
38. jevs (VRL-11214) - Chayte PB
39. Frida (VRL-05826) - Dust Collector F
40. Sorel (VRL-00884) - Dark Enchanter CTN
41. Sorel (VRL-00884) - Indis Prelude
42. Sorel (VRL-00884) - Death Triumphant
43. Kyllikki S. (VRL-10335) - Bab's Uvula Who LIE
44. Frida (VRL-05826) - G.G Miss You
45. abyss. (VRL-01372) - Ponce de Leˇn
46. viljami (VRL-02633) - Sanbrook Death By Audio
47. Arnika (VRL-01371) - Waldmeister MS VH05-044-5834
48. Christa (VRL-11299) - Visible Karma
49. Seela. (VRL-09940) - Spoot Off
50. Seela. (VRL-09940) - Greyhound


Luokka 6, Grand Prix
1. Arnika (VRL-01371) - Kiss Of Life Rox VH06-044-4261
2. Christa (VRL-11299) - Visible Karma
3. Sorel (VRL-00884) - Seritza CTN
4. Seela. (VRL-09940) - Craken van Manthert
5. NanniP (VRL-11285) - Thestral PB
6. Seela. (VRL-09940) - Spoot Off
7. SoneŘ (VRL-09386) - Loyal Experience DM VH11-021-0489
---
8. abyss. (VRL-01372) - Rhegor
9. SoneŘ (VRL-09386) - Kingston Tristan
10. Natalia (VRL-05175) - Ciars Indie
11. jevs (VRL-11214) - Chayte PB
12. Seela. (VRL-09940) - Greyhound
13. Sorel (VRL-00884) - Cezane CTN
14. jevs (VRL-11214) - Manhream Jevs
15. Sorel (VRL-00884) - Devilish Deep Desire
16. Natalia (VRL-05175) - Glassic Noir
17. Maru (VRL-04410) - Rickita Belv
18. Christa (VRL-11299) - Romercie
19. Kyllikki S. (VRL-10335) - Normandian D-Day LIE
20. Arnika (VRL-01371) - Euphrasie VH06-013-8453
21. jevs (VRL-11214) - Wincare's Imperial March
22. Frida (VRL-05826) - G.G Miss You
23. Sorel (VRL-00884) - Malleu's Amina CTN
24. Kyllikki S. (VRL-10335) - Molotov Ribbentrop LIE
25. Laura R. (VRL-00169) - Sangria
26. SoneŘ (VRL-09386) - Kingston Deirdre VH11-021-0488
27. Frida (VRL-05826) - Bleeding Love W!
28. abyss. (VRL-01372) - Ponce de Leˇn
29. Natalia (VRL-05175) - LeonarÚ
30. Arnika (VRL-01371) - Gotham Cherokee VH05-044-1009
31. Seela. (VRL-09940) - Umpires Pirat!
32. Frida (VRL-05826) - Dust Collector F
33. Christa (VRL-11299) - Terraco Bellamy
34. Arnika (VRL-01371) - Romance Rox VH06-044-1887
35. Maru (VRL-04410) - Sabella Belv
36. Natalia (VRL-05175) - Segerfeid
37. SoneŘ (VRL-09386) - Devious Tracker
38. abyss. (VRL-01372) - Cryptitia PB
39. Sorel (VRL-00884) - Sweet Taiga CTN
40. Natalia (VRL-05175) - Roxit Bronn
41. abyss. (VRL-01372) - Memento Mori PB
42. SoneŘ (VRL-09386) - Layla Bluye
43. jevs (VRL-11214) - Ehrenwert Jevs
44. Saija (VRL-10533) - Big Dream Believer
45. Arnika (VRL-01371) - Waldmeister MS VH05-044-5834
46. Seela. (VRL-09940) - Hunter
47. Laura R. (VRL-00169) - Astronomy Domine KK
48. NanniP (VRL-11285) - G.G. Burning Blizzard
49. jevs (VRL-11214) - Inferno W!
50. abyss. (VRL-01372) - Rabastan PB