Scoala Gimnaziala "Liviu Rebreanu" Mioveni, Arges

                           INCADRARE 2013 - 2014

 ORAR CLASELE V-VIII

 

INVATAMANT PRIMAR            

Clase pregatitoare

CPA - FILFANESCU IULIANA - responsabil comisie metodica
CPB - OPROIU ANDREEA
CPC - IOVU DANIELA
CPD - VILVOI IOANA

Clasa I

1A - SORA VALENTINA
1B - FILFANESCU CONSTANTIN
1C - NASTASE GHEORGHE-CONSTANTIN

Clasa a II-a

2A - NASTASE ELENA
2B - TANASESCU ELISABETA
2C - TITA JEANA - responsabil comisie metodica
2D - NITU LAURA
2E - FILFANESCU SABINA

Clasa a III- a

3A - BERECHET DANIELA
3B - POPESCU LAVINIA
3C - COSTACHE LIDIA - responsabil comisie metodica
3D - VOICAN CARMEN
3E - FILIPESCU MONICA

Clasa a IV-a

4A - GEORGESCU IOANA
4B - NEAMU IOANA
4C - IONESCU NICOLETA - responsabil comisie metodica
4D - PISICA GEORGETA

          INVATAMANT GIMNAZIAL              

          COMISIA METODICA - DIRIGENTIE

5A     TUDOR ANA
5B     CAPATINA GABRIELA
5C     DUMITRACHE ALINA - responsabil comisie metodica Dirigentie V
5D     PUFU ELENA  
6A     NASTASE CONSTANTIN
6B     RIZOAICA MIHAELA
6C     GORNEANU FLORICA - responsabil comisie metodica Dirigentie VI
6D     PARASCHIVA CORNEL  
7A     RADULESCU MARIANA
7B     VELEA NELIA
7C     RIZOAICA IULIAN - responsabil comisie metodica Dirigentie VII
7D     NENCIU ELENA
7E     PREDA MARIN
8A     MARIN ELEONORA
8B     MARINESCU LENUTA
8C     ZGREABAN ION
8D     DRAGHICI SIMONA - responsabil comisie metodica Dirigentie VIII
8E     NISTOR LAURENTIU
8F     MUSAT ADRIANA

                Aria curriculara: LIMBA si COMUNICARE                         

           Catedra de  LIMBA si  LITERATURA ROMANA                       

MARINESCU LENUTA - sef de catedra
DRAGHICI SIMONA
NENCIU ELENA
MUSAT ADRIANA
DUMITRACHE ALINA

                         Catedra de LIMBI MODERNE                             

  LIMBA FRANCEZA                                     LIMBA ENGLEZA

BADICA MARIA - Director                               TUDOR ANA
STAN JULIETA
- sef de catedra                       ZGREABAN ION
STANCA VERONICA                                       IORDACHE CARMEN      
VOICAN IULIANA                                    
                                          

                                                                                                                                                                                                                                                                        

              Aria curriculara: MATEMATICA si STIINTE

                Catedra de MATEMATICA - INFORMATICA

RADULESCU MARIANA - sef de catedra
NASTASE CONSTANTIN
GORNEANU FLORICA
PARASCHIVA CORNEL

LUNGAN ALINA

                 Catedra de FIZICA - CHIMIE - BIOLOGIE

PUFU ELENA - sef de catedra
GRUIA MONICA
CAPATINA GABRIELA
VOICAN ELENA
BADEA DUMITRA
MARIN ELEONORA
COCHINESCU MIHAELA

                   Aria curriculara: OM si SOCIETATE               

 Catedra de

ISTORIE - CULTURA CIVICA - GEOGRAFIE - RELIGIE


RIZOAICA MIHAELA
- sef de catedra
DUTA ADRIAN
ILIE TAMARA
RADULESCU STEFANIA
RIZOAICA IULIAN
DINU NICULINA
NANESCU SIMONA
DUMITRESCU CARMEN
ENACHE CECILIA

              Aria curriculara: EDUCATIE FIZICA si SPORT      

BANU AUREL  
PREDA MARIN
NISTOR LAURENTIU -
sef de catedra
BEZDEDEANU DANIELA
LEON CERNEA

                Ariile curriculare: TEHNOLOGII si ARTE         

VELEA NELIA – sef de catedra
PATRASCU DANIELA
....................
IORDACHE LILIANA
................................
GALAN LUCIA

                          INCADRARE 2012 - 2013

INVATAMANT PRIMAR            

Clase pregatitoare

CP1 - OPROIU ANDREEA
CP2 - VILVOI IOANA
CP3 - PARASCHIVESCU RALUCA

Clasa I

1A - NASTASE ELENA - responsabil comisie metodica
1B - TANASESCU ELISABETA
1C - TITA JEANA
1D - NITU LAURA
1E - FILFANESCU SABINA

Clasa a II- a

2A - BERECHET DANIELA
2B - POPESCU LAVINIA
2C - COSTACHE LIDIA - responsabil comisie metodica
2D - VOICAN CARMEN
2E - FILIPESCU MONICA

Clasa a III-a

3A - GEORGESCU IOANA
3B - NEAMU IOANA
3C - IONESCU NICOLETA - responsabil comisie metodica
3D - PISICA GEORGETA

Clasa a IV-a

4A - SORA VALENTINA - responsabil comisie metodica
4B - FILFANESCU IULIANA
4C - FILFANESCU CONSTANTIN
4D - NASTASE GHEORGHE-CONSTANTIN


          INVATAMANT GIMNAZIAL              

          COMISIA METODICA - DIRIGENTIE

5A     NASTASE CONSTANTIN
5B     RIZOAICA MIHAELA
5C     GORNEANU FLORICA - responsabil comisie metodica Dirigentie V
5D     PARASCHIVA CORNEL  
6A     RADULESCU MARIANA
6B     VELEA NELIA
6C     RIZOAICA IULIAN - responsabil comisie metodica Dirigentie VI
6D     NENCIU ELENA
6E     PREDA MARIN
7A     MARIN ELEONORA - responsabil comisie metodica Dirigentie VII
7B     MARINESCU LENUTA
7C     ZGREABAN ION
7D     DRAGHICI SIMONA
7E     NISTOR LAURENTIU
7F     MUSAT ADRIANA
8A     CAPATINA GABRIELA
8B     BADEA DUMITRA
8C     PUFU ELENA
8D     TUDOR ANA
8E     GRUIA MONICA - responsabil comisie metodica Dirigentie VIII

                Aria curriculara: LIMBA si COMUNICARE                         

           Catedra de  LIMBA si  LITERATURA ROMANA                       

DRAGHICI SIMONA - sef de catedra
NENCIU ELENA
MARINESCU LENUTA
MUSAT ADRIANA
DOBRIN MARINELA

                         Catedra de LIMBI MODERNE                             

  LIMBA FRANCEZA                                     LIMBA ENGLEZA

BADICA MARIA - Director                               TUDOR ANA - sef de catedra
STAN JULIETA                                                ZGREABAN ION
STANCA VERONICA                                       IORDACHE CARMEN      
VOICAN IULIANA                                    
                                          

                                                                                                                                                                                                                                                                        

              Aria curriculara: MATEMATICA si STIINTE

                Catedra de MATEMATICA - INFORMATICA

RADULESCU MARIANA - sef de catedra
NASTASE CONSTANTIN
GORNEANU FLORICA
PARASCHIVA CORNEL

VOICULESCU CLAUDIA
 

                 Catedra de FIZICA - CHIMIE - BIOLOGIE

PUFU ELENA - sef de catedra
GRUIA MONICA
CAPATINA GABRIELA
VOICAN ELENA
BADEA DUMITRA
MARIN ELEONORA
COCHINESCU MIHAELA

                   Aria curriculara: OM si SOCIETATE               

 Catedra de

ISTORIE - CULTURA CIVICA - GEOGRAFIE - RELIGIE


RIZOAICA MIHAELA
- sef de catedra
DUTA ADRIAN
.............................
RIZOAICA IULIAN
............................
NANESCU SIMONA
DUMITRESCU CARMEN
ENACHE CECILIA

              Aria curriculara: EDUCATIE FIZICA si SPORT      

BANU AUREL  
PREDA MARIN
NISTOR LAURENTIU -
sef de catedra
BEZDEDEANU DANIELA
.................................

                Ariile curriculare: TEHNOLOGII si ARTE         

VELEA NELIA – sef de catedra
PATRASCU DANIELA
IORDACHE VIRGIL
IORDACHE LILIANA
................................
GALAN LUCIA

 

 

ORAR CLASELE V - VIII

                         INCADRARE 2011-2012

           INVATAMANT PRIMAR            

Clasa I

1A - BERECHET DANIELA
1B - IORDAN FELICIA
1C - COSTACHE LIDIA - responsabil comisie metodica
1D - VOICAN CARMEN
1E - FILIPESCU MONICA

Clasa a II-a

2A - GEORGESCU IOANA
2B - NEAMU IOANA
2C - IONESCU NICOLETA - responsabil comisie metodica
2D - PISICA GEORGETA

Clasa a III-a

3A - SORA VALENTINA - responsabil comisie metodica
3B - FILFANESCU IULIANA
3C - FILFANESCU CONSTANTIN
3D - NASTASE GHEORGHE-CONSTANTIN

Clasa a IV-a

4A - NASTASE ELENA - responsabil comisie metodica
4B - TANASESCU ELISABETA
4C - TITA JEANA
4D - NITU LAURA
4E - FILFANESCU SABINA

          INVATAMANT GIMNAZIAL              

          COMISIA METODICA - DIRIGENTIE

5A     RADULESCU MARIANA
5B     VELEA NELIA
5C     RIZOAICA IULIAN - responsabil comisie metodica Dirigentie V
5D     NENCIU ELENA
5E     PREDA MARIN
6A     MARIN ELEONORA - responsabil comisie metodica Dirigentie VI
6B     MARINESCU LENUTA
6C     ZGREABAN ION
6D     DRAGHICI SIMONA
6E     NISTOR LAURENTIU
6F     MUSAT ADRIANA
7A     CAPATINA GABRIELA
7B     BADEA DUMITRA
7C     PUFU ELENA
7D     TUDOR ANA
7E     GRUIA MONICA - responsabil comisie metodica Dirigentie VII
8A     NASTASE CONSTANTIN
8B     BOTEANU VASILE
8C     RIZOAICA MIHAELA
8D     BANU AUREL
8E     PARASCHIVA CORNEL
8F     GORNEANU FLORICA - responsabil comisie metodica Dirigentie VIII

                Aria curriculara: LIMBA si COMUNICARE                         

           Catedra de  LIMBA si  LITERATURA ROMANA                       

DRAGHICI SIMONA - sef de catedra
NENCIU ELENA
MARINESCU LENUTA
MUSAT ADRIANA
BUCUR MARCELA
DOBRIN MARINELA

                         Catedra de LIMBI MODERNE                             

  LIMBA FRANCEZA                                     LIMBA ENGLEZA

BADICA MARIA - Director                               TUDOR ANA - sef de catedra
STAN JULIETA                                                ZGREABAN ION
STANCA VERONICA                                       IORDACHE CARMEN      
VOICAN IULIANA                                            BATRANU IONELA
                                          

                                                                                                                                                                                                                                                                        

              Aria curriculara: MATEMATICA si STIINTE

                Catedra de MATEMATICA - INFORMATICA

RADULESCU MARIANA - sef de catedra
NASTASE CONSTANTIN
GORNEANU FLORICA
PARASCHIVA CORNEL
ANTONESCU LILIANA
RADOI IONICA - IULIANA
DENEANU OVIDIU  

                 Catedra de FIZICA - CHIMIE - BIOLOGIE

PUFU ELENA - sef de catedra
GRUIA MONICA
CAPATINA GABRIELA
VOICAN ELENA
BADEA DUMITRA
MARIN ELEONORA
COCHINESCU MIHAELA

                   Aria curriculara: OM si SOCIETATE               

 Catedra de

ISTORIE - CULTURA CIVICA - GEOGRAFIE - RELIGIE

BOTEANU VASILE
RIZOAICA MIHAELA
- sef de catedra

ILIE TAMARA
RIZOAICA IULIAN
NANESCU SIMONA
DUMITRESCU CARMEN
ENACHE CECILIA

              Aria curriculara: EDUCATIE FIZICA si SPORT      

BANU AUREL  
PREDA MARIN
NISTOR LAURENTIU -
sef de catedra
BEZDEDEANU DANIELA - detasat - director CCD
MILITARU IONUT
LEON CIPRIAN

                Ariile curriculare: TEHNOLOGII si ARTE         

VELEA NELIA – sef de catedra
PATRASCU DANIELA
IORDACHE VIRGIL
IORDACHE LILIANA
POPESCU LAVINIA
GALAN LUCIA

 

         ORAR CLASELE V - VIII

 

                            INCADRARE 2010 - 2011

INVATAMANT PRIMAR

Clasa I

GEORGESCU IOANA
NEAMU IOANA
IONESCU NICOLETA - responsabil comisie metodica
PISICA GEORGETA

Clasa a II-a

SORA VALENTINA - responsabil comisie metodica
FILFANESCU IULIANA
FILFANESCU CONSTANTIN
NASTASE GHEORGHE-CONSTANTIN

Clasa a III-a

NASTASE ELENA - responsabil comisie metodica
TANASESCU ELISABETA
TITA JEANA
COMANIU MARIA
FILFANESCU SABINA

Clasa a IV-a

BERECHET DANIELA
IORDAN FELICIA
COSTACHE LIDIA - responsabil comisie metodica
VOICAN CARMEN
NITU LAURA
FILIPESCU MONICA

INVATAMANT GIMNAZIAL

           COMISIA METODICA - DIRIGENTIE       

5A     MARIN ELEONORA - responsabil comisie metodica Dirigentie V
5B     MARINESCU LENUTA
5C     ZGREABAN ION
5D     DRAGHICI SIMONA
5E     NISTOR LAURENTIU
5F     DOBRIN MARINELA
6A     CAPATINA GABRIELA
6B     DUMITRACHE ALINA
6C     ANTONESCU LILIANA - responsabil comisie metodica Dirigentie  VI
6D     TUDOR ANA
6E     GRUIA MONICA
7A     NASTASE CONSTANTIN
7B     NICOLESCU GHERGHINA
7C     RIZOAICA MIHAELA
7D     BANU AUREL
7E     PARASCHIVA CORNEL
7F     GORNEANU FLORICA - responsabil comisie metodica Dirigentie VII
8A     PUFU ELENA
8B     PREDA MARIN
8C     RADULESCU MARIANA
8D     NENCIU ELENA
8E     RIZOAICA IULIAN - responsabil comisie metodica Dirigentie VIII
8F     MUSAT ADRIANA
8G     BOTEANU VASILE
8H     BADEA DUMITRA
8I      VELEA NELIA

Aria curriculara: LIMBA si COMUNICARE

Catedra de  LIMBA si  LITERATURA ROMANA

DRAGHICI SIMONA - sef de catedra
DOBRIN MARINELA
DUMITRACHE ALINA
NENCIU ELENA
MARINESCU LENUTA
MUSAT ADRIANA
BUCUR MARCELA

Catedra de LIMBI MODERNE

  LIMBA FRANCEZA                                     LIMBA ENGLEZA

BADICA MARIA - Director                               TUDOR ANA - sef de catedra
STAN JULIETA                                                ZGREABAN ION
STANCA VERONICA                                        IORDACHE CARMEN      
PATRASCU NICOLETA                                    DIN CRISTINA
STANCIU ILONA                                             
JAICA RAMONA 
                                                                                                                                                                                                                                                                         

     Aria curriculara: MATEMATICA si STIINTE

1.  Catedra de MATEMATICA - INFORMATICA

RADULESCU MARIANA - sef de catedra
NASTASE CONSTANTIN
ANTONESCU LILIANA
GORNEANU FLORICA
PARASCHIVA CORNEL
NICOLESCU GHERGHINA
POPESCU ADINA
RADOI IONICA - IULIANA
DENEANU OVIDIU  

2. Catedra de FIZICA - CHIMIE - BIOLOGIE

PUFU ELENA - sef de catedra
GRUIA MONICA
SANDU PETRUTA
CAPATINA GABRIELA
POPA ILEANA
VOICAN ELENA
BADEA DUMITRA
MARIN ELEONORA
COCHINESCU MIHAELA

Aria curriculara: OM si SOCIETATE

 Catedra de

ISTORIE - CULTURA CIVICA - GEOGRAFIE - RELIGIE

BOTEANU VASILE - sef de catedra
RIZOAICA MIHAELA
VOINELA DANIELA
DINU LAURA
ILIE TAMARA
RIZOAICA IULIAN
RADOIU ADRIAN
SIPOTEANU MAGDALENA
NANESCU SIMONA
DUMITRESCU CARMEN
ENACHE CECILIA

  Aria curriculara: EDUCATIE FIZICA si SPORT

BANU AUREL  
PREDA MARIN
NISTOR LAURENTIU -
sef de catedra
BEZDEDEANU DANIELA - detasat - director CCD
MILITARU IONUT
LEON CIPRIAN

Ariile curriculare: TEHNOLOGII si ARTE

VELEA NELIA – sef de catedra
PATRASCU DANIELA
IORDACHE VIRGIL
POJEREANU DESPINA
POPESCU LAVINIA
PRODAN ELENA

 

Lectii demonstrative - Curs Formarea cadrelor didactice prin activitati de mentorat

 Lecţie demonstrativă MATEMATICĂ, clasa a V-a A, prof. Mariana Rădulescu


Lecţie demonstrativă Educaţie tehnologică, clasa a V-a B, prof. Nelia Velea

                                        Incadrare 2009-2010                                

INVATAMANT PRIMAR


 Clasa  I

SORA VALENTINA - responsabil comisie metodica
FILFANESCU IULIANA
FILFANESCU CONSTANTIN
CARSTEA NICULINA

Clasa a II-a
 

 

NASTASE ELENA - responsabil comisie metodica
TANASESCU ELISABETA
TITA JEANA
NASTASE GEORGE-CONSTANTIN
FILFANESCU SABINA

Clasa a III-a

BERECHET DANIELA
IORDAN FELICIA
COSTACHE LIDIA - responsabil comisie metodica
VOICAN CARMEN
NITU LAURA
FILIPESCU MONICA

Clasa a IV-a

GEORGESCU IOANA
IOVU DANIELA
COMANOIU MARIA
NEAMU IOANA
IONESCU NICOLETA - responsabil comisie metodica
PISICA GEORGETA

INVATAMANT GIMNAZIAL

        COMISIA METODICA - DIRIGENTIE           

5A - CAPATINA GABRIELA
5B - BUICA ALINA
5C - ANTONESCU LILIANA -
responsabil comisie metodica Dirigentie V
5D - TUDOR ANA
5E - BADICA MARIANA
6A - NASTASE CONSTANTIN
6B - NICOLESCU GHERGHINA
6C - RIZOAICA MIHAELA
6D - NASTASE CRISTINA
6E - PARASCHIVA CORNEL
6F - GORNEANU FLORICA - responsabil comisie metodica Dirigentie VI
7A - PUFU ELENA
7B - PREDA MARIN
7C - RADULESCU MARIANA
7D - NENCIU ELENA
7E - RIZOAICA IULIAN - responsabil comisie metodica Dirigentie VII
7F - BEZDEDEANU DANIELA 
7G - BOTEANU VASILE
7H - BADEA DUMITRA
7I -  VELEA NELIA
8A - NISTOR LAURENTIU
8B - MARIN ELEONORA - responsabil comisie metodica Dirigentie VIII
8C - MARINESCU LENUTA
8D - ZGREABAN ION
8E - BANU AUREL
8F - DOBRIN MARINELA
8G - DRAGHICI SIMONA

Aria curriculara: LIMBA si COMUNICARE

Catedra de  LIMBA si  LITERATURA ROMANA

DRAGHICI SIMONA - sef de catedra
DOBRIN MARINELA
BUICA ALINA
NENCIU ELENA
MARINESCU LENUTA
NASTASE CRISTINA
PANDELICA ADRIANA

Catedra de LIMBI MODERNE

  LIMBA FRANCEZA                                     LIMBA ENGLEZA

BADICA MARIA - sef de catedra                     TUDOR ANA
STAN JULIETA                                                ZGREABAN ION
STANCA VERONICA                                       IORDACHE CARMEN      
PATRASCU NICOLETA                                    DIN CRISTINA
                                                                      JAICA RAMONA                                                                                                                                                                                                       

     Aria curriculara: MATEMATICA si STIINTE

1.  Catedra de MATEMATICA - INFORMATICA 

NASTASE CONSTANTIN
RADULESCU MARIANA - sef de catedra
ANTONESCU LILIANA
GORNEANU FLORICA
PARASCHIVA CORNEL
NICOLESCU GHERGHINA
POPESCU ADINA
VOICULESCU CLAUDIA
DENEANU OVIDIU  

2. Catedra de FIZICA - CHIMIE - BIOLOGIE

PUFU ELENA - sef de catedra
GRUIA MONICA
CAPATINA GABRIELA
ICA MIHAELA
BADEA DUMITRA
MARIN ELEONORA

Aria curriculara: OM si SOCIETATE

 Catedra de

ISTORIE - CULTURA CIVICA - GEOGRAFIE - RELIGIE

BOTEANU VASILE - sef de catedra
RIZOAICA MIHAELA
RADU CRISTINA
OPRESCU ANA MARIA
ILIE TAMARA
RIZOAICA IULIAN - Director
GHINEA CARMEN
RADOIU ADRIAN
SIPOTEANU MAGDALENA
NANESCU SIMONA
DUMITRESCU CARMEN
ENACHE CECILIA

  Aria curriculara: EDUCATIE FIZICA si SPORT

BANU AUREL  
PREDA MARIN
NISTOR LAURENTIU -
sef de catedra
BEZDEDEANU DANIELA
IORDAN CONSTANTIN

Ariile curriculare: TEHNOLOGII si ARTE

VELEA NELIA – sef de catedra
PATRASCU DANIELA
IORDACHE VIRGIL
POPESCU LAVINIA    

  COMISIE METODICA DIRIGENTIE - 23.10.2009

Lectie demonstrativa - clasa a VII-a I, diriginte- prof. NELIA VELEA 
Referat metodic - "Violenta in scoala si in afara ei" - prof. MONICA GRUIA
Diseminarea activitatilor din cadrul proiectului multilateral COMENIUS -
                                                                  prof. MARIANA RADULESCU

COMISII METODICE 26.03.2010

FIZICA, CHIMIE, BIOLOGIE
MATEMATICA
DIRIGENTIE - cl. a VII-a                                   

Incadrare 2008-2009

Invatamant primar:

Clasa I

NASTASE ELENA - responsabil comisie metodica
TANASESCU ELISABETA
TITA JEANA
NASTASE GEORGE-CONSTANTIN
FILFANESCU SABINA

Clasa a II-a

BERECHET DANIELA
IORDAN FELICIA
COSTACHE LIDIA - responsabil comisie metodica
VOICAN CARMEN
NITU LAURA
FILIPESCU MONICA

Clasa a III-a

GEORGESCU IOANA
TEODOREANU ELENA - director adjunct
COMANOIU MARIA
NEAMU IOANA
IONESCU NICOLETA - responsabil comisie metodica
PISICA GEORGETA

 Clasa a IV-a

IOVU DANIELA
FILFANESCU IULIANA
SORA VALENTINA - responsabil comisie metodica
CARSTEA NICULINA
FILFANESCU CONSTANTIN
SOARE ANDREEA

INVATAMANT GIMNAZIAL

COMISIA METODICA - DIRIGENTIE

5A - NASTASE CONSTANTIN - director
5B - NICOLESCU GHERGHINA
5C - RIZOAICA IULIAN
5D - NASTASE CRISTINA
5E - PARASCHIVA CORNEL
5F - GORNEANU FLORICA - responsabil comisie metodica Dirigentie V
6A - PUFU ELENA
6B - PREDA MARIN
6C - RADULESCU MARIANA
6D - NENCIU ELENA
6E - GRUIA MONICA - responsabil comisie metodica Dirigentie VI
6F - GHICA RODICA
6G - BOTEANU VASILE
6H - BADEA DUMITRA
6I - VELEA NELIA
7A - NISTOR LAURENTIU
7B - MARIN ELEONORA - responsabil comisie metodica Dirigentie VII
7C - ROSU ALINA - director adjunct
7D - ZGREABAN ION
7E - BANU AUREL
7F - DOBRIN MARINELA
7G - DRAGHICI SIMONA
8A - ANTONESCU LILIANA -  responsabil comisie metodica Dirigentie VIII
8B - BUICA ALINA
8C - TUDOR ANA
8D - MARINESCU LENUTA
8E - MIHAI ELENA
8F - CAPATINA GABRIELA
8G - TANASIE ELVIRA
8 H - BADICA MARIA

Aria curriculara: LIMBA si COMUNICARE

Catedra de  LIMBA si  LITERATURA ROMANA

 

TANASIE ELVIRA - sef de catedra
MIHAI ELENA
DRAGHICI SIMONA
DOBRIN MARINELA
BUICA ALINA
NENCIU ELENA
MARINESCU LENUTA
NASTASE CRISTINA

Catedra de LIMBI MODERNE

 

 LIMBA FRANCEZA                                     LIMBA ENGLEZA

STAICU MARIANA -  inspector ISJ               ZGREABAN ION

ROSU ALINA - director adj.                            IORDACHE CARMEN

BADICA MARIA - sef de catedra                   TUDOR ANA

STAN JULIETA                                                 DIN CRISTINA

CONDILA ANCA                                             JAICA RAMONA

NASTASE CRISTINA

 

Aria curriculara: MATEMATICA si STIINTE

1.  Catedra de MATEMATICA - INFORMATICA 

NASTASE CONSTANTIN - director
RADULESCU MARIANA - sef de catedra
ANTONESCU LILIANA
GORNEANU FLORICA
PARASCHIVA CORNEL
NICOLESCU GHERGHINA
GHICA RODICA
PISCU SORIN 
VOICULESCU CLAUDIA
ZAFIU ALEXANDRA

2. Catedra de FIZICA - CHIMIE - BIOLOGIE

PUFU ELENA - sef de catedra
GRUIA MONICA
CAPATINA GABRIELA
BIZON EMILIA
ICA MIHAELA
BADEA DUMITRA
MARIN ELEONORA
MAILAT ALIS - ANA

Aria curriculara: OM si SOCIETATE

 Catedra de

ISTORIE - CULTURA CIVICA - GEOGRAFIE - RELIGIE

BOTEANU VASILE - sef de catedra

DOBRE TEODOR

RADU CRISTINA

OPRESCU ANA MARIA

ILIE TAMARA

RIZOAICA IULIAN

GHINEA CARMEN

RADOIU ADRIAN

GHITA DUMITRU

SIPOTEANU MAGDALENA

NANESCU SIMONA

DUMITRESCU CARMEN

ZAMFIRESCU DENISA

Aria curriculara: EDUCATIE FIZICA si SPORT

 

BANU AUREL  

PREDA MARIN

NISTOR LAURENTIU - sef de catedra

BEZDEDEANU DANIELA

BACARCEL IOSIF

DANILA DANIEL

MILITARU IONUT

Aria curriculara: TEHNOLOGII si ARTE

VELEA NELIA – sef de catedra

STANESCU LIDIA

MARIN LUMINITA

IORDACHE VIRGIL

NITU GEANINA