fejaislame
    fejaislame@hotmail.com


Home
 
fejaislame
NAVIGATION
Home
Faqja tjeter
Kur an
Kur-an Mp3
Vaktia e Ramazanit (new)
Reth luftes
ēėshtė Ramazani (New new)
Dobite shendetsore (New New)
70 Porosi
Programe
foto
Kengetaret dhe akoret
Tema te ndryshme
Mrekulli
Kėshill motravemuslimane
Emrat !!!
Pėr Pejgamberėt
pas visites na shkruani ketu
Forum
Guestbook


    
New new (risi)


Esselamu Alejkum

Te nderuar vellezer dhe motra ne Islam, ketu mund te shiqoni se si Allahu i Madherishem i merr shpirtin pabesimtares - Sanja Nikoliq - e cila gjat emisionit te saj te drejtperdrejt duke mbledhur numrat e telefonave si dhe emrat e te interesuarve per shiqimin e ****katurave te Pejgamberit alejhisselam, Allahu i Madherishem i merr shpirtin kesaj pabesimtare ne pranine e te gjithe shiquesve (audiences)
Ju lutem beni bartjen e kesaj adrese elektronike dhe shtypni mbi te, menjihere do te keni rastin te shiqoni se si ishte perfundimi i saj....

http://www.youtube.com/watch?v=zTrkYLqwfQA&mode=related&search=
Me respekt : www.fejaislame.tk


Sa vizitor jan gjithsej ne webin ton:
            


Votoni ketu


KUJDESSSS!!!!
                                       KUJDESSS!!!!!!!!!
KJO WEB-FAQE ĖSHTĖ PUNOAR PĖR NJĖ KOHĖ SHUM TĖ SHKURT PRANDAJ QDO GABIM APO VEREJTE ĖSHTĖ E MIR SE ARDHUR NĖ
fejaislame@hotmail.com apo muhamedkastrati78@gmail.com apo te shkruani nė rubriken pas visites na shkruani


Ju faliminderit per mirkuptim nga muhamedi


Lidhjet

 


mpowerpro..(mpower)

Create a Free Website