Min älskade lilla prinsessa, skinnytösen KizBaz Lilla Leia har nu lämnat oss. Hon är mycket saknad av oss och även Hades sörjer henne.
Det är nu många äldre muslingar som har lämnat oss och för tillfället har vi endast 2 hanmöss och 4 honmöss. Så få möss har vi inte haft sen vi började med möss 2004.
Har satt ihop Viv & Narcissus och hoppas att de ska para sig snart.Funderar även på att låna Narcissus syster och sätta in henne till Kung Caspian.
Nu är det mycket tragedier som har hänt här, så det mest naturliga vore ju med lite solsken.
Först dog Fairytail's Sunken, vår underbara lille gula långhåriga pojke som funnits hos oss i över tre år. Sen tvingas vi avliva våran äldsta vovve, våran älskade SVCH Twinotter aka Cia. I 10 år och 5 månader fick vi ha hennes hos oss, och saknade är obeskrivlig.
Det positiva som hänt är att Lakrits och Mab nu har blivit föräldrar till en hel hög med små blackar. Alla blev svarta och de är 75% engelska. :)