Buitenlandse wedstrijden

Small Title

Bezochte binnenlandse clubs

- Clubs bezocht met Royal Antwerp fc *                             

- Clubs zowel met Royal Antwerp fc als afzonderlijk bezocht**

- Clubs afzonderlijk bezocht ***

1ste nationale 

- Rsc Anderlecht (C. Van Den Stock stadion) *

-Rsc Charleroi (Stade du pay de Charleroi) *

-Club Brugge kv (Jan Breydelstadion) *

- Kas Eupen (Kehrweg Stadion) *

-Racing Genk (Fenixstadion) *

-Aa Gent (Jules Ottenstadion) *

- Kfc Germinal B (Olympisch stadion) **

- Kv Kortrijk (Guldensporenstadion) *

-Sporting Lokeren (Daknam) *

-K Lierse sk (Herman Vanderpoorten stadion) **

-Kv Mechelen (Achter De Kazerne) **

-Sint Truiden Vv (Staaien) *

-Standard de Liège (Sclessin) *

-Vc Westerlo ('t Kuipje) *   

2de nationale

-ROYAL ANTWERP FC (BOSUILSTADION) 

-fc Brussels (Edmond Machtens stadion) **

- Fcv Dender Eh (Florent Beeckman stadion) *

-Rfc Doornik (Stade Luc Varenne) *

-Oh Leuven (Den Dreef) *

-Raec Mons (Stade Tondreau) *

-Kv Oostende (Albertpark) *

-Sv Roeselare (Schiervelde) *

-Kvk Tienen (Bergéstadion) *

-Afc Tubeke (Stade Leburton) * 

- Kv Turnhout (Parkstadion) *

-Lommel United (Gemeentelijk stadion) *

-Cs Visé (Stade de la cité de l'Oie) *

- K Standaard Wetteren (Marcel De Kerpelstadion) *

3de nationale

3de nationale A

-Kmsk Deinze (Burgemeester Van de Wiele stadion) *

-Ksc Eendracht Aalst (Pierre Cornelisstadion) *

-Kfc Vigor Wuytens Hamme (Gemeentelijk stadion) *

-Ksk Ronse (Orphale Crucke stadion) *

-Fcn Sint-Niklaas (Stedelijk sportcentrum Meesterstraat) *

-R Union Sg (Dudenpark) *

3de nationale B

  fc Bleid (Stade Yves Georges) ***

-R Capellen fc (Stadion Jos Van Wellen) **

-Roc Charleroi (Stade du pay de Charleroi) *

-Kfc Dessel Sport (Lozestadion) **

-Ksk Hasselt (Stedelijk sportstadion) ***

-Hoogstraten Vv (Sportcomplex seminarie) *

-Rfc Liège (Stade du Pairay) *

-  Ur Namur (Stade communal) *

-R Exelsior Virton (Stade Yves Georges) *

4de nationale

4de nationale B

-K Berchem Sport (Ludo Coeckstadion) **

-K Racing club Mechelen (Oscar Vankesbeeckstadion) ** 

 -Kfco Wilrijk (Universiteitsplein) ***

4de nationale C 

-K Lyra Tsv (Lyra stadion) ***

-K Lutlommel vv (Gemeentelijk sportstadion) *

-K Patro Eisden Maaschelen (Patrostadion) **

-Kfc Sint-Lenaarts (Houtstraat) ***

1ste provenciale

Antwerpen 

-Kfc Schoten sk (Parkstadion) ***

-K Wijnegem vc (Kasteellei) *

-K Wuustwezel fc (Gemeentelijk Sportpark) *

-Zandvliet Sport (Armenstraatje) *

West-Vlaanderen

-Vg Oostende (Albertpark) ***

2de provenciale

Antwerpen B

-Kfc Antonia (Bethaniënlei) *

Lagere reeksen (lower divisions)

-K Kalmthout sk (Statieplein) *

-K Putte sk *

-Ksk Schilde

-Fc Herleving Sint Pauwels *

Teloor gegane clubs (lost clubs)

-Ksk Beveren (Freethiel) *

-Kfc Verbroedering Geel (De Leunen) *

-K Heusden Zolder (Fenixstadion) * 

-K Beringen Heusden Zolder (Mijnstadion) *

- Ksk Lommel (Gemeentelijk stadion) *

-Exelsior Moeskroen (Le Cannonier) *

 Vitesse Stabroek (Gemeentelijk sportcentrum) *

- Kv Red star Waasland (Puyenbeke stadion) **

Neutraal terrein

- Stedelijk sportstadion Schepersdijk/ (Oostmalle) *

- Jef Mermans stadion (K Merksem Sc)