VSHKn alaiset koulukilpailut 21-22.04.2012

Kilpailupäivä: 22.04.2012
Viimeinen ilmoittautumispäivä (VIP): 20.04
Vastuuhenkilö: miltsu
Kilpailupaikka: Breawa
Tulokset: arvotaan puolueettomasti arvontakoneella

Ohjeet ja rajoitukset

- Luokkiin max. 60 osallistujaa
- Luokat avoimet vain suomen(pien)hevosratsukoille
- Yhdeltä ratsastajalta korkeintaan 6 hevosta/luokka
- Yksi hevonen vaikka kaikkiin luokkiin, yhteen luokkaan vain kerran.

Osallistuminen

Sähköpostiin: koulukentta(at)gmail.com
Otsikolla VSHKk1-2
Muodossa: luokka (rv) ratsastaja - hevosen nimi
Osallistumiseen ei mitään tageja tai hevosten / ratsastajien VH-/VRL-tunnuksia kiitos!
Samaan luokkaan osallistuvat hevoset saman luokkaotsikon alle
Yksittäisosallistumisia ei oteta

Luokat

1. Helppo C
2. Helppo B
3. Helppo A
4. Vaativa B

Osallistuneet

Luokka 1 Helppo C, 30/60
1. Annika N - Milkan Jooseppi 
2. Elisa - Jojoriina 
3. Milja - Fiktion Toivas 
4. Snusmumriken - Hahtoon Omialtaanen 
5. Annika N - Fiktion Reetu 
6. Pierre - SH Vekselin Pedro
7. Nenna - Koistilan Viikari
8. Milja - Fiktion Utu
9. Annika N - Taikakuun Nella
10. Pierre - Välkkeen Pirra
11. Annika N - Hiprakan Jemina
12. Snusmumriken - Hahtoon Hupulaanen
13. Miltsu - Silmukan Tuulikello
14. Pierre - Turjakkeen Taratella
15. Annika N - Milkan Musta-Ritari
16. Miltsu - Ruseton Valopilkku
17. Pierre - Harmin Humi-Tutti
18. Jonna K. - Kaarnan Vaara
19. Milja - Fiktion Velikulta
20. Snusmumriken - Hahtoon Ylypiä
21. Milja - Fiktion Valkia
22. Miltsu - Runo-Poika CAR
23. Nenna - Hiprakan Lumitykki
24. Milja - Fiktion Lilli
25. Snusmumriken - Hahtoon Oinoone
26. Milja - Fiktion Louna
27. Nenna - Lakean Aurankukka
28. Miltsu - Minorityn Jäämyrsky
29. Annika N - Freistingarin Sesilja
30. Miltsu - Unhoitus 


Luokka 2 Helppo B, 37/60
1. Jonna K. - Hilman Hamuaja 
2. Milja - Fiktion Aavi 
3. Milja - Fiktion Kuuno 
4. Nenna - Lakean Aurankukka 
5. Annika N - Milkan Jooseppi 
6. Milja - Vaapukan Auri 
7. Miltsu - Pikkuhukka
8. Pierre - Harmin Humi-Tutti
9. Snusmumriken - Hahtoon Hupulaanen
10. Snusmumriken - Hahtoon Omialtaanen
11. Miltsu - Minorityn Jäämyrsky
12. Miltsu - Silmukan Tuulikello
13. Nenna - Hiprakan Lumitykki
14. Annika N - Taikakuun Nella
15. Snusmumriken - Hahtoon Kares
16. Sorja - Viehättävän Pilotti
17. Miltsu - Ruseton Valopilkku
18. Snusmumriken - Hahtoon Ylypiä
19. Nenna - Anffin Kirma
20. Snusmumriken - Hahtoon Oinoone
21. Snusmumriken - Hahtoon Latoviini
22. Nenna - Hiivatti HUI
23. Annika N - Freistingarin Sesilja
24. Milja - Fiktion Hali
25. Milja - Fiktion Penni
26. Pierre - SH Vekselin Pedro
27. Jonna K. - Kaarnan Vaara
28. Miltsu - Raudan Routa
29. Pierre - Turjakkeen Taratella
30. Milja - Fiktion Tuiska
31. Nenna - Koistilan Viikari
32. Annika N - Fiktion Reetu
33. niksu - Keskiyön Aurinko
34. Annika N - Milkan Musta-Ritari
35. Pierre - Välkkeen Pirra
36. Annika N - Hiprakan Jemina
37. Nenna - Hiprakan Voimamies 


Luokka 3 Helppo A, 28/60
1. Miltsu - Kultamiehen Walma 
2. Milja - Koistilan Vihto 
3. Annika N - Riiviöiden Ritari-Ässä 
4. Miltsu - Pikkuhukka 
5. Jonna K. - Kaarnan Maisteri 
6. Pierre - Mörkövaaran Luoti
7. Nenna - Haavelaakson Helmeilevä
8. Pierre - Hallaniityn Ekaykä
9. Snusmumriken - Hahtoon Latoviini
10. Annika N - Siljan Sitronella
11. Nenna - Hiprakan Hippiina
12. Nenna - Anffin Kirma
13. Miltsu - Raudan Routa
14. Nenna - Hiprakan Voimamies
15. Pierre - SH Ilon-Täht
16. Annika N - Steekin Oliver
17. Annika N - Koston Manaaja
18. Pierre - Kissun Hissu
19. niksu - Pihlan Pisara
20. Snusmumriken - Hahtoon Kares
21. iJonna K. - Hilman Hamuaja
22. Miltsu - Mörkövaaran Kataja
23. Nenna - Hiprakan Auratar
24. Nenna - Hiivatti HUI
25. Annika N - Riiviöiden Raisa
26. Pierre - Faaraottaren Kolli
27. Pierre - Fokker
28. Annika N - Kärmeniemen Diivailija 


Luokka 4 Vaativa B, 32/60
1. Nenna - Hiprakan Velmu 
2. Miltsu - Mörkövaaran Kataja 
3. niksu - Jestas Sentään 
4. Annika N - Koston Manaaja 
5. Sorja - Mörkövaaran Vartija 
6. niksu - Uskon Toteemi
7. Pierre - Kasinollan Risetti
8. Milja - Fiktion Kelo
9. Annika N - Steekin Oliver
10. Pierre - Viehättävän Antton
11. Annika N - Riiviöiden Ritari-Ässä
12. Pierre - Lakean Jatiriti
13. Nenna - Hiprakan Kultasuklaa
14. Annika N - Kärmeniemen Diivailija
15. Nenna - Moon Britta
16. Annika N - Riiviöiden Raisa
17. Sonju - Freistingarin Ilo-Hertta
18. Pierre - Kadotettu Raptori
19. Nenna - Hiprakan Tottiina
20. Pierre - Rimerilla SOI
21. niksu - Siltamutkan Sanelma
22. niksu - Muiston Mörkö
23. Miltsu - Kultamiehen Walma
24. Annika N - Siljan Sitronella
25. Milja - Fiktion Meriitti
26. Sonju - Freistingarin Joonatan
27. Pierre - Kaarnan Iltasoihtu
28. Nenna - Hiprakan Sampsa
29. Sorja - Mörkövaaran Rosienne
30. Nenna - Aavan Hilma
31. Jonna K. - Kaarnan Maisteri
32. Sonju - Freistingarin Jasper 





ulkoasun by Vivlia 2010
Kuvat: © Kuvapankki Virtuaaliset / K.J ja lupa on
Sivun koristekuvan: Jeremy