KRJn alaiset koulukilpailut

Kilpailupäivä: 16.09.2016
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 29.08.2016
Vastuuhenkilö: miltsu (VRL-05564)
Kilpailupaikka: Breawa
Arvontatapa: lyhyt arvonta


Rajoitukset

- Enintään 40 ratsukkoa / luokka
- Enintään 4 hevosta / ratsastaja / luokka
- Enintään 2 luokkaa / hevonen / kisa
- Yksi hevonen yhteen luokkaan vain kerran


Osallistuminen

Sähköpostiin koulukentta@gmail.com otsikolla KRJ 116-130
Muodossa: Luokka nro (rv) ratsastaja (VRL-tunnus) - ratsu VH-numero

- Yhteen kutsuun ei ole mahdollista osallistua erikseen.
- VRL-tunnus on pakollinen, vh-tunnus on vapaaehtoinen


Luokat


Luokka 1. Intermediate I
Luokka 2. Intermediate II
Luokka 3. Grand prix


Osallistuneet


Luokka 1. Intermediate I - 40/40

1. jabberjinx (VRL-13570) - Ramant Echo VH15-031-0621 
2. Miltsu (VRL-05564) - Oblivion's Roxanne VH16-031-0017 
3. Sussu (VRL-12636) - Thankful Tarpel 
4. jabberjinx (VRL-13570) - Foxtrail Aloe VH15-031-1217 
5. HM (VRL-00096) - Victreebel Kern 
6. miivi (VRL-13320) - Genheit Albrecht 
7. felissa (VRL-04000) - Wienna van de Halor VH16-013-0131
8. Siguri (VRL-11290) - W’ Love Story VH14-031-0838
9. Siguri (VRL-11290) - Bacardi O’Coffee VH14-031-0874
10. Nerita (VRL-12557) - Jambrr Opalle
11. miivi (VRL-13320) - Maggie
12. Fjellgård (VRL-06066) - Lorenna von Falkenrath
13. yersinio (VRL-06303) - Adalley VH15-013-0001
14. Miltsu (VRL-05564) - Mauricio da Trinco VH15-087-0004
15. Bris (VRL-14307) - Tiare Honey VH16-031-0691
16. dookie (VRL-04373) - Lord Spitfire VH14-013-0176
17. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Golden Calibre VH14-013-0188
18. Fjellgård (VRL-06066) - Rademaker
19. Sussu (VRL-12636) - Genheit Kasey
20. HM (VRL-00096) - Delicate Heather
21. jabberjinx (VRL-13570) - Caos at Faisbuuk VH14-031-1046
22. Crimis (VRL-10480) - Escapis Aristocrath VH13-043-0039
23. Nerita (VRL-12557) - Fergus
24. dookie (VRL-04373) - Falathar Fair VH15-155-0009
25. felissa (VRL-04000) - Peach Passion Prime VH15-031-0343
26. Siguri (VRL-11290) - LNZ Chantal VH03-031-5942
27. HM (VRL-00096) - Adeta Z
28. miivi (VRL-13320) - Treason VH16-048-0041
29. Nerita (VRL-12557) - Lufa
30. Bris (VRL-14307) - Daffadowndilly VH16-031-0690
31. Manaaja (VRL-14336) - Brokeback Black Propaganda VH16-021-0392
32. Miltsu (VRL-05564) - Konraad Rewa VH13-040-0326
33. Fjellgård (VRL-06066) - FG Ladonna
34. Miltsu (VRL-05564) - Helju Rewa VH13-093-0033
35. HM (VRL-00096) - Neringa Fair
36. dookie (VRL-04373) - Sapphira Fair VH15-155-0021
37. Siguri (VRL-11290) - Love Me Tender VH14-031-0445
38. dookie (VRL-04373) - Remethiel Fair VH15-021-0291
39. Crimis (VRL-10480) - Disturbed Doomdancer VH16-031-0581
40. satu (VRL-00124) - Rusty Rum VH16-031-0627


Luokka 2. Intermediate II - 40/40

1. Ginevra (VRL-11040) - Valdemar VH15-013-0184 
2. Ginevra (VRL-11040) - Bloody Caramel GINN VH16-021-0162 
3. Siguri (VRL-11290) - Mortimer F VH14-031-0461 
4. Crimis (VRL-10480) - Counterstrike VH16-011-0130 
5. HM (VRL-00096) - Idenette 
6. Josefina (VRL-14426) - Mychaljo 
7. Fjellgård (VRL-06066) - Rademaker
8. felissa (VRL-04000) - Wienna van de Halor VH16-013-0131
9. Miltsu (VRL-05564) - Tegur 2782 VH16-093-0001
10. Ninni H. (VRL-05766) - Thirteen Tiger VH16-139-0019
11. Josefina (VRL-14426) - Caligo
12. Crimis (VRL-10480) - Electrolyze Krypton VH15-066-0061
13. Miltsu (VRL-05564) - Albuquerque Hexen VH15-021-0641
14. Hamzi (VRL-02163) - Shanell vd Shadow VH15-012-0613
15. Sussu (VRL-12636) - Genheit Kasey
16. Crimis (VRL-10480) - Brokeback Kriegspiel VH16-011-0184
17. Hamzi (VLR-02163) - Shadow’s Nova Caritas VH16-031-0652
18. Hamzi (VRL-02163) - Queen Nightmare VH16-031-0405
19. Ginevra (VRL-11040) - Charlene F VH16-021-0163
20. Miltsu (VRL-05564) - Talismán Rewa VH15-087-0003
21. Fjellgård (VRL-06066) - Lorenna von Falkenrath
22. Siguri (VRL-11290) - Vishnu Hyster VH15-031-0095
23. Crimis (VRL-10480) - Escapis Deathbed Atheist VH16-043-0034
24. Miltsu (VRL-05564) - Dezessete Queimadura VH16-087-0003
25. HM (VRL-00096) - Liveza
26. satu (VRL-00124) - Rusty Rum VH16-031-0627
27. Siguri (VRL-11290) - Inoceneia Mentira VH15-033-0015
28. yersinio (VRL-06303) - Rappadan's Knowledgeable VH15-013-0122
29. HM (VRL-00096) - Wyrda Double Bubble
30. Ginevra (VRL-11040) - Charity von Lark VH15-013-0180
31. yersinio (VRL-06303) - Adalley VH15-013-0001
32. HM (VRL-00096) - Ikonos
33. yersinio (VRL-06303) - Tourniquet Wolf VH16-013-0049
34. Ninni H. (VRL-05766) - Diekbomaz VH16-031-0603
35. Fjellgård (VRL-06066) - FG Ladonna
36. Sussu (VRL-12636) - Thankful Tarpel
37. Manaaja (VRL-14336) - Friimousse BAP VH16-012-0177
38. Siguri (VRL-11290) - Artemis Areia VH14-031-0879
39. Hamzi (VRL-02163) - Garcia VH16-012-0150
40. Manaaja (VRL-14336) - Connyte Prime VH16-031-0574 


Luokka 3. Grand prix - 40/40

1. miivi (VRL-13320) - Zombielike VH16-141-0001 
2. Christine (VRL-12184) - Wonderland VH13-011-0160 
3. HM (VRL-00096) - Liveza 
4. VP (VRL-14355) - Cherieh VH16-021-0326 
5. Sussu (VRL-12636) - Staffan VH15-013-0129 
6. miivi (VRL-13320) - Agathopos VH16-031-0535 
7. Miltsu (VRL-05564) - Hortensia von Gateaway VH16-044-0074
8. Josefina (VRL-14426) - Mychaljo
9. Siguri (VRL-11290) - Oldfinion Horror Honey VH15-013-0040
10. Namunen (VRL-12910) - Surfire's Charming Prince
11. HM (VRL-00096) - Wyrda Double Bubble
12. Cery (VRL-02116) - Tequila Sunrise VH16-229-0002
13. Christine (VRL-12184) - Ceranna RGE VH15-011-0115
14. yersinio (VRL-06303) - Tourniquet Wolf VH16-013-0049
15. Sussu (VRL-12636) - Geovantus
16. Namunen (VRL-12910) - Unity RGE
17. Cery (VRL-02116) - Thirteen Whimsy VH16-259-0013
18. Miltsu (VRL-05564) - Eleanna F VH15-021-0642
19. HM (VRL-00096) - Idenette
20. Bris (VRL-14307) - Disturbed Navarro VH16-031-0692
21. miivi (VRL-13320) - Syrian Ash VH16-230-0007
22. Cery (VRL-02116) - Brooklyn VampireVH16-229-0012
23. Christine (VRL-12184) - Spawn SVM VH16-011-0156
24. VP (VRL-14355) - Cromwell VH16-021-0285
25. Bris (VRL-14307) - Made From Dark Sugar TP
26. Namunen (VRL-12910) - Black Diamant
27. Miltsu (VRL-05564) - Northern Ensign F VH12-021-0443
28. Miltsu (VRL-05564) - Wolf's Shadow Jewel VH16-031-0014
29. HM (VRL-00096) - Ikonos
30. Bris (VRL-14307) - Darja Dakini DA
31. Cery (VRL-02116) - Oz VH16-259-0020
32. VP (VRL-14355) - Florina El VH16-021-0286
33. yersinio (VRL-06303) - Rappadan's Knowledgeable VH15-013-0122
34. Sussu (VRL-12636) - Shadows Amarante
35. Bris (VRL-14307) - Forgotten Umbrella DFC
36. VP (VRL-14355) - Einizigartig VH16-021-0274
37. Sussu (VRL-12636) - Ruhig Prinz
38. Siguri (VRL-11290) - Shamandalie B17 VH05-044-0284
39. Namunen (VRL-12910) - Surfire's Woodstop
40. Christine (VRL-12184) - Bergsteigen VH16-011-0128