KERJn alaiset kenttäkilpailut 14.08.2016

Kilpailupäivä: 14.08.2016
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 09.08.2016
Vastuuhenkilö: miltsu (VRL-05564)
Kilpailupaikka: Breawa
Arvontatapa: lyhyt arvonta


Rajoitukset

- Enintään 30 ratsukkoa / luokka
- Enintään 3 hevosta / ratsastaja / luokka
- Enintään 1 luokka / hevonen / kisa
- Yksi hevonen yhteen luokkaan vain kerran
- Ponit (säkäkorkeus max. 148cm lukuunottamatta s(p)h) saavat osallistua CIC2-tasolle saakka


Osallistuminen

Sähköpostiin koulukentta@gmail.com otsikolla KERJ 16-20
Muodossa: Luokka nro (rv) ratsastaja (VRL-tunnus) - ratsu VH-numero

- VRL-tunnus on pakollinen, vh-tunnus on vapaaehtoinen
- Yhteen kutsuun osallistuminen ei mahdollista


Luokat


Luokka 1. CIC 1 (avoin kaikille)
Luokka 2. CIC 2 (avoin poneille sk alle 149cm ja hevosille, ei suomenhevosille)


Osallistuneet


Luokka 1. CIC 1 - 29/30

1. tvisha (VRL-01671) - Kuuralehdon Kuukrokantti VH16-018-1486 2. Ninni H. (VRL-05766) - Kuuralehdon Kasmir VH16-018-1502 3. Viivi (VRL-13873) - Viisikon Vastahanka VH16-018-0361 4. Dimma (VRL-08204) - Hedelmähuppeli VH14-018-1791 5. Jenny (VRL-12948) - Tarinankertoja VH15-018-0356 6. Jannica (VRL-04799) - Herkkähetken Juhlapusu VH14-018-0071 7. Miltsu (VRL-05564) - Raimond Elo VH15-093-0023 8. VP (VRL-14355) - Viisikon Juhannustaika VH16-018-1567 9. miivi (VRL-13320) - Kuiskeen Kultakelmi 10. tvisha (VRL-01671) - Turmeltajan Varjosointu VH16-018-1528 11. miivi (VRL-13320) - Jopelo VH15-018-1690 12. tvisha (VRL-01671) - Hortensian Jokeritar VH16-018-1524 13. Jenny (VRL-12948) - Mörkövaaran Karvakamu VH16-018-1754 14. yaren (VRL-04468) - Tiilikan Kottarainen VH16-018-1290 15. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Huurre VH16-018-1627 16. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Talviuni VH16-018-1626 17. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion D. Swunsch VH16-013-0026 18. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion D. Eberhard VH15-013-0182 19. miivi (VRL-13320) - Kukkiksen Katinkulta 20. Ireth (VRL-03777) - Ruudin Erotomania VH16-018-1655 21. felissa (VRL-04000) - Tuiskulan Arsenikki VH16-018-1298 22. Miltsu (VRL-05564) - Susijengin Ukkosmyrsky VH15-018-1304 23. yaren (VRL-04468) - Mörkövaaran Huurteinen VH15-018-010 24. Jenny (VRL-12948) - Satulinnan Rämäpää VH16-018-0878 25. Creimeide (VRL-06904) - GW Creidhne VH15-035-0262 26. Jannica (VRL-04799) - A.D. Silver King VH11-029-0197 27. Miltsu (VRL-05564) - Escapis Mekuru VH13-001-0042 28. yersinio (VRL-06303) - Destroid Utopia HILL! VH11-031-0365 29. Jannica (VRL-04799) - Herkkähetken Spraymaali VH14-018-0072

Luokka 2. CIC 2 - 25/30

1. felissa (VRL-04000) - Darwinium Spider VH16-029-0221 2. Creimeide (VRL-06904) - Roscoff Goliat VH15-027-0312 3. Jannica (VRL-04799) - Hopearinteen Valor VH11-057-0061 4. Hamzi (VRL-02163) - Shadow’s Rebell Yell 5. Jannica (VRL-04799) - Hopearinteen Magic Nute VH11-053-0132 6. tvisha (VRL-01671) - Silvershot VH16-029-0142 7. Miltsu (VRL-05564) - Astronoom VH12-093-0036 8. Dimma (VRL-08204) - Dyveke Egor VH14-001-0129 9. yaren (VRL-04468) - Gloves Off Angelien VH13-012-0180 10. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Blake VH16-031-0533 11. Dimma (VRL-08204) - Claridge Fluffy Ambience VH14-035-0282 12. Miltsu (VRL-05564) - Tsevetok Boga VH12-001-0847 13. miivi (VRL-13320) - Whatever It Takes VH16-230-0008 14. tvisha (VRL-01671) - Roscoff Winklegold VH16-027-0052 15. Jannica (VRL-04799) - A.D. Ewa VH11-053-0081 16. Ninni H. (VRL-05766) - Black Berserker Raider VH16-006-0130 17. miivi (VRL-13320) - Cooper VH16-141-0002 18. Hamzi (VRL-02163) - Anárion vd Shadow 19. Miltsu (VRL-05564) - Ecobaxi BLS VH13-035-0056 20. Ireth (VRL-03777) - Bailey 21. miivi (VRL-13320) - Delicate Vienna VH16-031-0511 22. Creimeide (VRL-06904) - Maroon Omega VH15-029-0600 23. Hamzi (VRL-02163) - Shadow’s Drama Queen VH16-031-0223 24. Ireth (VRL-03777) - Elaine 25. skeleton (VRL-12767) - Bulletproof Ego