Border collie Cira Rising Sun Love

Border collie Cira Rising Sun Love
Geboren bij Borders For Joy BC Kennel

MENU

WIE ZIJN WIJ

Cira en Bronco's forum

Calendar

BRONCO ALS DEKREU

puppy's

DE GEBOORTE

WEEK 1

WEEK 2

WEEK 3

WEEK 4

WEEK 5

WEEK 6

WEEK 7

WEEK 8

STAMBOOM VAN MIJ EN BRONCO

Been en Oogtest Cira

Been enOogtest Bronco

BRONCO'S 1E KINDEREN

My Profile

Mijn ouders en geboorte

Eerste 8 weken

Bij mijn baas

SHOWS BRONCO

SHOWS CIRA

Koppelshows

Gedichten

Mijn 2e baasje

MIJN DAG(WEEK)BOEK

23 nov. t/m 29 nov.2005

30 nov.t/m 5 dec. 05

6 dec. t/m 20 dec. 05

21 dec. t/m 31dec.05

07 jan t/m 14 jan.2006

BRONCO MIJN HUISVRIEND

CIRA EN BRONCO SAMEN 1

Cira en Bronco 2 tot 030206

Cira en Bronco 3+ feest

Cira en Bronco 4 1 mrt

Ciro en Bronco april 06

Cira en Bronco mei 06

Cira en Broco Juni 06

Bronco en Cira juli 2006

Bron en Cira Aug.2006

Bronco en Cira Sept 06

Bronco en Cira Okt. 06

Bronco & Cira Nov. 2006

Bronco en Cira Dec.06

Bronco en Cira jan.07

Bronco Cira April 2007

LOOPSHEID VAN CIRA

Cira en Bronco mei 2007

Testpagina

Bronco en Cira Juni 07

FRISBEESPORT CIRA/BRONCO

De eerste uitslagen

JUNI 2008 de doorstart

Juli 2008

Augustus 2008

Guestbook


 

Cira en Bronco 2 tot 030206


 

 

 

Het grote vertrouwen

Vandaag is er iets bijzonders gebeurd.

Ik heb het grote vertrouwen gekregen van mijn baas. Zonder dat ik dit van te voren zou weten gingen wij naar de "Put". Uit de auto werden we aangelijnd en liepen rustig naar de ingang. We waren wel blij dat wij weer een lange wandeling gingen maken.

Plotseling nam mijn baas onze nekbanden af en zei ga maar. Even was ik perplex en wist even niet wat mij gebeurde en keek hem aan

Hij zei heel vriendelijk ga maar.....leef je maar uit.

Nou dat was niet tegen dovemansoren gezegd en ik riep blaf whoehahahf  blaf  (kom op Cira daar gaan we) en we stoven weg.

Tjonge na een week aan de leiband was dit echt een bevrijding.Het is daar prachtig, vooral al die honden die je daar tegenkomt van groot tot klein.

Tja er zit wel eens een verkeerde tussen...maar die kan ik wel aan..ben groot,sterk en slim zat.

En als het moet  Cira ,zal ik ook jou verdedigen..

Ja lieverd dat heb je al 2x gedaan.....ik voel mij volkomen veilig bij jou. Kom op en nu spelen en rennen.

Nu kunnen we samen....maar wij moeten wel de baas in de gaten houden en bij hem in buurt blijven want we mogen zijn vertrouwen in jou niet beschamen.

Nee natuurlijk niet.

       

Daargaan we dan  lopppppeeeeeeeeeeen !!!!!        Effe naar de baas om mijn trouw bevestigen                         

 

             

              Goed zo.......... Cira ja dat is voorzitten bij de baas..dit zijn dingen die ik je leer.

              puh,puh....ik zit wel voor hoor maar ik kijk lekker ergens anders naar.

                                  

                              Oke,oke blijf jij maar bij de baas ik ga even uitrennen

         

          Tjonge wat is 't hier mooi, dat wordt wat van de zomer ..lekker zwemmen

Zo nu hebben jullie gezien dat ik ook los mag net zo als Cira.....ik voel mijn gelukkig en fijn.

 



Naar de dierenarts

Vandaag ben ik naar de arts geweest met de baas en Cira.....ik had een ontstoken linkeroog.

Schijnbaar ben ik tegen een takje gelopen of zo....de dierenarts heeft mij helemaal gecontroleerd en mij oog bekeken.

Hij deed een test en mijn lens was niet beschadigd dus ik krijg nu 3 x daags oogdruppels 6 dagen lang.

Tevens ondekte hij dat ik wat vlooitjes had en baas heeft ons en inclusief de katten  vandaag onmiddellijk behandeld. Dat zal wel door de katten gekomen zijn want die zijn constant buiten .

Ook heeft de baas Cira en mij een wormkuur gegeven...want ja vlooitjes zijn gevaarlijk voor mens en dier.

Verder was mijn  gezondheid uitstekend en de arts feliciteerde mijn baas ...vanwege mij.

Mijn baas heeft de E-mail laten lezen die mij vorige baasjes hadden verzonden om mij herplaatsen en zei zoals mijn baas met dieren omgaat kan het niet anders dat ik een heel goed thuis heb gekregen. Puh ...dat hoeft hij echt niet zeggen tegen mij....dat wist ik al.

Van morgen zijn al vroeg naar "de Put "gegaan ...tjonge wat heb ik mij samen met Cira uitgeleefd.

We kwamen Cira's  vriendin tegen Fiola enne die mocht mij ook en ik haar dus we even tekeer met spelen gegaan. hahahahahahahahahahah

Ja Cira je hebt een leuke vriendin.

Ja die ken ik al lang en ik vind het fijn dat zij jou ook mag...dan kunnen we gezellig met elkaar stoeien en spelen.

Ik heb wel even geknokt met 2 andere bordercollie's  en even laten zien wie hier de baas was.....mijn baas en de andere baas van die bordercollies hebben ons laten gaan.....en toen is alles even rechtgezet.

Maar verder was het een enerverende dag...en ga nu slapen na alle emoties...

26/01/06

Ik kom jullie vertellen dat het met de linker oog van mijn vriend weer goed gaat ...hij moet de kuur wel afmaken maar het is niet meer rood.

Ook met mijn  rechterpoot gaat het goede kant op......soms als ik erg  moe ben dan loop ik nog wel een beetje mank....maar verder heb ik veel steun aan mijn vriend Bronco. Ik geef hem constant kusjes als we naast elkaar buiten lopen...en hij mij....Tja liefde hihihihihihhi.

De afgelopen dagen hebben we niet veel meegemaakt, alhoewel ik heb gisteren flink gestoeid met mijn vriend...we vlogen de kamer door rond de tafel in de keuken en de salontafel in de kamer ...op de bank etc.. De baas zat op het laatst boven op de rand van zijn fauteuil om ons de ruimte te geven.hahahahah.

Maar toen het te gek werd en er niets meer op zijn plaats stond heeft hij ingegrepen.Gelijk heeft hij want wij zagen het niet meer door het spel.

Het was wel leuk en we hadden het naar ons zin. Hij heeft ons op het laatst maar de tuin ingestuurd....maar ja daar was lang niet zo leuk hahahahahahah

Morgen heeft mijn baas beloofd gaan we weer een keer naar "de Put" dan kunnen ons weer helemaal uitleven. Hij neemt dan ook zijn digi weer mee zodat er nieuwe foto's van ons gemaakt kunnen worden.

Oh ja nog een nieuwtje volgende week komt  "de Raad van Beheer" de kennel omstandigheden hier controleren. Blijkt die goed te zijn( en daar twijfelen we niet aan) dan krijgen wij officieel de kennelnaam toegewezen. Spannend hé

Goed dat was het weer ........tot zien of  horens.

01-02-2006

Ik kom even vertellen dat baas ziek is...en nog niet in staat is om de website aan te vullen....

Hebben jullie even geduld....want er komt er heel wat aan. Maar mijn baas heeft nog koorts hoewel het al wat beter met hem gaat.

 

doeiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

02-02-2006

Gelukkig mijn baas is weer aanspreekbaar en zijn koorts is enigzins gezakt.

Vandaag is er iemand geweest die van de  "Raad van Beheer" kwam en die heeft alles beoordeeld en zei dat het allemaal heel erg goed was .

En dat wij er op kunnen rekenen dat de Kennel van start mag gaan......alleen word de naam nog even naar Brussel gezonden en daar word gekeken of er wereld wijd nog een zelfde naam bestaat...zoniet dan krijgt mijn baas na 15 februari a.s de officiële papieren.

Dat het allemaal zo snel is gegaan is bijna ongekend. Meestal duurt dit 6 maanden tot je een erkenning hebt.

Maar goed waardoor is mijn baas ziek geworden ...afgelopen zaterdag hadden een Frisbee feest waar ik niet aan mee mog doen vanwege mijn poot.

Bronco mijn vriend mocht wel mee doen maar had nog nooit met een frisbee gespeeld. In de cantine was het warm...maar in de manege waar het gehouden was het koud. Dus warmte ...dan kou heeft mijn baas een beetje genekt....plus dat hij erg moe was dus extra vatbaaar.

De zondag daarop moest ik trainen ..EG... Elimentaire Gehoorzaamheid.......ook daar was het erg koud op het veld.

Ja, ik had er geen last van maar mijn baas was versteend ondanks de dikke jas die hij aanhad.Toen we thuis kwamen bleek mijn baas hoge koorts te hebben en is direkt in slaap gevallen op de bank.

's-avonds heeft hij nog even aan zijn computer gezeten maar het ging steeds slechter met. hem en wij waren erg ongerust........ he Bronco.

Ja Cira maar hij had gelukkig wel nog het besef om ons in de tuin te laten zodat wij onze behoefte konden doen....en dat heeft hij gisteren weer prachtig opgeruimd.

Maar inmiddels heeft onze baas de foto's klaar gemaakt van het frisbeefeest waar ik in optreed hahahahahah jammer Cira dat jij niet mocht ...maar goed volgende keer beter

Hier komen ze zegt mijn baas nu........

 

Hier laat de baas mij eerst kennis maken met goede frisbee's die geen beschadigingen aan mijn bek of  tong kunnen aanbengen

 

Hihihi mijn baas moet ook even oefenen met voor zijn werptechniek en de trainster komt erbij.

 

 

Nu even nog een discussie.......... mijn baas moedigde mij aan en kijk hem eens lachen

 

           

Daar gaat hij dan....... de trainster had erg veel plezier in mij en mijn baas was erg gespannen of ik hem wel zou vangen

           

            Hebbes...knap hé...en dat voor de eerste keer

           

            Ik mag best trots zijn op mij zelf zijn en dat zal ik laten blijken ook hahahahahahahahahaha

Zo dat weten jullie weer en Cira staat nu te dringen om ook wat te vertellen.....maar geniet hier maar even van want zij mag morgen weer

hahahahahahahahahahahahhahahahahahahahaha

 

Ik laat nog even zien wie er allemaal meededen tijdens de frisbeefeest. Dit zijn allemaal stiefzusjes en broertjes van mij.

Enne nog iets...als jullie echt alles willen zien wat er op dat feest gebeurde klik dat eens aan en geniet.

http://geocities.com/frisbee_sport/frisbee-feestje.htm

doeiiiiiii

 

 

 

 


;



|  © 2005 All Rights Reserved.
  |


Create a free website at Webs.com