My little prince of Arkalyk

Adoption from Arkalyk, Kostanai region, Kazachstan

27.02.2004

Vandaag heb ik voor het eerst contact opgenomen met VAST (Vrije Adoptanten STeunpunt). Een heel behulpzaam persoon aan de telefoon gehad. Ze legt me de mogelijkheden uit, ook als alleenstaande, en niet zoals bij vele telefoontjes en emails naar adoptiebureaus en kind & gezin, alle beperkingen die ik als alleenstaande wel zou tegenkomen. De persoon geeft me ook het telefoonnummer van de familie V. uit Wevelgem. Zij zijn momenteel bezig met hun dossier samen te stellen.

Nog diezelfde avond neem ik contact op met de familie V. en ook hier een heel positieve eerste indruk. Ik mag maandagavond al eens langsgaan. Great !

 

28.02.2004

Vol goeie moed naar het stadhuis van Kortrijk geweest, maar nieuwe gebouwen, wil in Kortrijk ook zeggen nieuwe wetten. De kantoren zijn niet meer open op zaterdagvoormiddag.

 

De familie V. heeft me vandaag de nodige documenten doorgemaild. Op het eerste zicht een hoop papierwerk... Oei oei oei, de moed zinkt me in de schoenen. 

    Want your own free site like this? Try Freewebs.com